Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

Статус
Not open for further replies.
От: От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

Тая система я слагам на един хостинг, купувам й домейн давам ти едни минимум 10 бона (5 цифрена сума) и АКО си докарам трафик и балъци, успея да ги задържа, че и да се множат като пилци, ще почна да печеля ли?
Колкото повече балъци, повече печалба предполагам? След колко години глад и инвестиции за трафик и поддръжка ще мога да си избия първият милион инвестирани стотинки и да живея в двуетажна вила? Ако са повече от 18, забрави..
трупат коментари ли ?
 
От: От: От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от

Гол от 1 до 10 минута, ако губи - удвояваш, после така от 11 до 20 ... :p

Пък, ако свършат като Реал - Сити, пускаш бъбрека на търг и продължаваш....? :shock:

Първо продаваш къщата на ДВА етажа к?
 
От: От: От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от

Гол от 1 до 10 минута, ако губи - удвояваш, после така от 11 до 20 ... :p

Пък, ако свършат като Реал - Сити, пускаш бъбрека на търг и продължаваш....? :shock:
прост си момко прост
казах че не става за всеки мач
и мача не може да завърши ако не стане залога :)
докъто 0:0 мача може да си свърши
тая система е пусна във фейсбук един с профил любенов или нещо такова
доста хора изхоряха с 0:0 факт !!!
 
От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

Хуба'у приятелю, ние тука сме балъци и не искаме бързо да забогатяваме, че да не станем като теб - комплексари. 'арчи си милиардите, ама и задели някой друг за учител по български и математика, че гънки трудно ще си купиш инак.
'ного сте ми интересни такива където обиждате потенциалните ви купувачи само защото са ви затапили на няколко места или са ви задали неудобни въпроси, ама с такова инфо к'вото си дал си направо за гавра. :beer:
 
От: От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

Хуба'у приятелю, ние тука сме балъци и не искаме бързо да забогатяваме, че да не станем като теб - комплексари. 'арчи си милиардите, ама и задели някой друг за учител по български и математика, че гънки трудно ще си купиш инак.
'ного сте ми интересни такива където обиждате потенциалните ви купувачи само защото са ви затапили на няколко места или са ви задали неудобни въпроси, ама с такова инфо к'вото си дал си направо за гавра. :beer:

с какво си ме затапил пък ти
и какъв потенциален купувач си ти ?? ? ?
комплексар и злобее когато другите успят в нещо :)
научи правилата на играта някой ден
може да ти дойде в простата кратуна че има такъв залог :)

всички букута залагат на комарджийте
и човешката лакумия за още и още
ако играеш определени системи
за няколко месеца имаш ограничен профил и не може да залаш
колкото искаш а до 1 - 2 лв макс :)
просто не си ти на който ще ти обеснявам някой тънкости в това отношение
 
От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

успят, букУта, комарджиЙте, лакУмия, залаш + препинателни знаци (.,,..,!?!..,) в резерв, че не ми се броят в тия късни часове.
Аз се отказвам и спирам да пиша дотук. Вари го печи го ... - се тая. Лека вечер!
 
От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

успят, букУта, комарджиЙте, лакУмия, залаш + препинателни знаци (.,,..,!?!..,) в резерв, че не ми се броят в тия късни часове.
Аз се отказвам и спирам да пиша дотук. Вари го печи го ... - се тая. Лека вечер!

завист завист
душица малка
 
От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

Сигурни залози (арбитражи) – Sure betsТова са залози, при които независимо от изхода на срещата ще имате печалба.

Нека разгледаме една волейболна среща между Англия и Испания за която два букмейкъра, Букмейкър 1 и Букмейкър 2, предлагат следните коефициенти:

БукмейкърAngliaIspaniaБукмейкър А3.001.40Букмейкър Б2.651.55

Виждаме, че има разлика в коефициентите, които предлагат двата букмейкъра. Те са толкова различни, че вие можете да направите сигурен залог като заложите и на двата изхода от срещата /в различните букмейкъри/.

Да приемем, че искате да получите плащане от 100 лв. независимо от изхода на срещата. Залагайки 100 лв. / коефициент 3.00 за победа на Англия в Букмейкър 1 / и / коефициент 1.55 за победа на Испания в Букмейкър 2 /, вие ще го постигнете. Вашия общ залог ще бъде:

100 лв. / 3.00 = 33.33 лв. + 100 лв. / 1.55 = 64.52 лв. = 33.33 лв. + 64.52 лв. = 97.85 лв.

В крайна сметка единия залог печели а другия е губи, но независимо чрез кой залог, вие ще реализирате печалба от 100 лв. – 97.85 лв. = 2.15 лв. Получаването на 2.15 лв. на сумата от 97.85 лв. е възвръщаемост от 2.2%.

В примера по-горе има само два изхода. Но стандартните сигурни залози ще работят с всякакъв вид залог, стига да можете да покриете всички възможни изходи. Например можете да направите сигурен залог на футболен мач, като заложите едновременно за победа на домакините, за равенство и победа за гостите.

Калкулатор*за изчисляване на сигурни залози

От тук може да изтеглите калкулатор за арбитражи, за срещи с два и три изхода.

http://winbetbg.com/2016/02/11/сигурни-залози-арбитражи-sure-bets/
 
От: От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

Сигурни залози (арбитражи) – Sure betsТова са залози, при които независимо от изхода на срещата ще имате печалба.

Нека разгледаме една волейболна среща между Англия и Испания за която два букмейкъра, Букмейкър 1 и Букмейкър 2, предлагат следните коефициенти:

БукмейкърAngliaIspaniaБукмейкър А3.001.40Букмейкър Б2.651.55

Виждаме, че има разлика в коефициентите, които предлагат двата букмейкъра. Те са толкова различни, че вие можете да направите сигурен залог като заложите и на двата изхода от срещата /в различните букмейкъри/.

Да приемем, че искате да получите плащане от 100 лв. независимо от изхода на срещата. Залагайки 100 лв. / коефициент 3.00 за победа на Англия в Букмейкър 1 / и / коефициент 1.55 за победа на Испания в Букмейкър 2 /, вие ще го постигнете. Вашия общ залог ще бъде:

100 лв. / 3.00 = 33.33 лв. + 100 лв. / 1.55 = 64.52 лв. = 33.33 лв. + 64.52 лв. = 97.85 лв.

В крайна сметка единия залог печели а другия е губи, но независимо чрез кой залог, вие ще реализирате печалба от 100 лв. – 97.85 лв. = 2.15 лв. Получаването на 2.15 лв. на сумата от 97.85 лв. е възвръщаемост от 2.2%.

В примера по-горе има само два изхода. Но стандартните сигурни залози ще работят с всякакъв вид залог, стига да можете да покриете всички възможни изходи. Например можете да направите сигурен залог на футболен мач, като заложите едновременно за победа на домакините, за равенство и победа за гостите.

Калкулатор*за изчисляване на сигурни залози

От тук може да изтеглите калкулатор за арбитражи, за срещи с два и три изхода.

http://winbetbg.com/2016/02/11/сигурни-залози-арбитражи-sure-bets/

spam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

Ако Англия спечели при 3 коефициент от 100 заложени ще им печалба от 200 лв, ако заложиш на Испанците 1,55 при 100 лв има печалба от 55 лв.
Ако загубя на Англия и спечеля на Испанция съм назад с 45 лв - 100 загуба на Англия и 55 печалба на Испания - къде е сигурността?
Ако заложа 200 на Испания то ще имам чиста печалба от 110 лв и те ще покрият 100 загуба от Англия и нетно 10 лв.
Но ако пък загуби Испания, ще съм точно на нулата.

Реално погледнато в единият случай си на нула, а в другият на + от арбитража - ако сигурен мач значи да нямаш загуба ок, но автора с Мартинегейл говори 100к % печалба та ...

А с кой буките правите тези арбитражи най-често?
 
От: От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

Ако Англия спечели при 3 коефициент от 100 заложени ще им печалба от 200 лв, ако заложиш на Испанците 1,55 при 100 лв има печалба от 55 лв.
Ако загубя на Англия и спечеля на Испанция съм назад с 45 лв - 100 загуба на Англия и 55 печалба на Испания - къде е сигурността?
Ако заложа 200 на Испания то ще имам чиста печалба от 110 лв и те ще покрият 100 загуба от Англия и нетно 10 лв.
Но ако пък загуби Испания, ще съм точно на нулата.

Реално погледнато в единият случай си на нула, а в другият на + от арбитража - ако сигурен мач значи да нямаш загуба ок, но автора с Мартинегейл говори 100к % печалба та ...

А с кой буките правите тези арбитражи най-често?

какво общо има??????
 
От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

Идеята беше да се заложи в 2 различни букита даващи различни коефициенти , но таблицата не се копира правилно :)

Ясно, но и цифрите не са ти правилни затова те поправих.

И ти при кои буките правиш арбитража най-често?
 
От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

Не съм им почитател , сложих го само информативно . По принцип предпочитам 2-3-4 мача в колонка базирани на статистика да опитам (някой път излизат)
 
От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

Неграмотника се върна от полето на което копае (щото не е ходил на училище), и пак взе да обяснява кой колко е тъп.

Тая тема ще стана 300 страници без нито една продажба :).

Заложи къщата, казах ти :).
 
От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

Неграмотника се върна от полето на което копае (щото не е ходил на училище), и пак взе да обяснява кой колко е тъп.

Тая тема ще стана 300 страници без нито една продажба :).

Заложи къщата, казах ти :).

3 продажби на хора от тук
отделно над 20 продажби от други обяви
дерзай сиромах
 
От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

НАПУК НА ВСИЧКИ МУШМУРОЦИ
С КОКOРЕТНИ СТРАНИЧКИ
И ОПИТЕ ДА ОБЕСНЯТ
КАК ДОКАЗАНО РАБОТЕЩА СИСТЕМА НЕ РАБОТИ
НЕ УСПЯХА
всеки може да провери във форума че тези 4-5 юнака след училище започват да спамят по всички теми
което автоматично превръща коментарите им като spam и mnenieto като маловажно и некомпетентно
 
От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

Тагни хората тук да потвърдят за прозрачност бе, гений. Или ги криеш щото вече са милионери и някой да не ги познае? :D :D: D Смея се с глас на филмари вече втора вечер.
 
От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

Тагни хората тук да потвърдят за прозрачност бе, гений. Или ги криеш щото вече са милионери и някой да не ги познае? :D :D: D Смея се с глас на филмари вече втора вечер.
гласи чантата за утре и лягай :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе