Продава се разработена социална мрежа - тип фейсбук

От: Продава се разработена социална мрежа - тип фейсбук

Да, хубава система е, изцяло я преведох и модифицирах за нуждите на сайта. ...И колко струва проект, в който сте инвестирали 2-3 месеца? (В моя случай 6.)



Абе не ти са дават пари искаш да минеш тънко, ама като продаваш почваш да ми ги редиш - превеждал съм, модвал съм, много бачках ... направо да та съжали човек и да ти даде хилядарка за крадения труд
Имам дълбоки съмнения дали и превода е твой, че и плъгините и те ли са твои??
И крайния резултат за сайта е плачевен, па си писал "продава разработена социална мрежа", .... баси и разработената мрежа
 
От: Продава се разработена социална мрежа - тип фейсбук

Ей, как ви стана интересна темата изведнъж бре :) Никой в този форум не би дал и 50лв явно за каквото и да е, просто търси място за изява на остроумието си. Нека не си губим времето повече. Подигравките не са от мен, а от вас, защото ви харесва по този начин. На хората, които ми говорят за морал и кражби, на бас че имат акаунти и в замунда и в арена. Не, че това ме интересува.

Вече съм минал през фазата да си пиша собствени системи на PHP и да ми предлагат по 20$ за труда, т.к. могат да си купят нещо готово или безплатно от някъде. Никой не се опитва да омаловажи труда на програмистите, напротив. Както казах, системата е хубава. Много ясно е описано какво се предлага. И ще повторя - преводът е мой. Та да питам пак, ако не беше хиледарка (макар че то не е хиледарка), а 100лв например, да не би да ги дадеш? Въпросът е риторичен :). Така или иначе системата вече не се предлага, но ако искате си продължете разговора за проблемите със световния мир.

Между другото "Пусни я на НАСДАК." - това беше остроумно :).
 
От: Продава се разработена социална мрежа - тип фейсбук

Пича нещо си тръгнал в много грешна посока, в този форум могат да дадат много повече от 50лв. стига да има найстина за какво да се дадат.
Мога да ти дам реален пример как аз за 5 дена свалих нулирана система( няма да споменавам каква е), приложих и превода и допълнителни модули и с един домейн обикновен и докарахме руски спам и прилича г/д на твоя сайт. За мен такъв сайт не струва нищо.
1. Нулирана система
2. Няма собствен труд( интелектуален ) дори логото си го копирал от някъде почти съм сигурен

По друг начин можеше да подходиш, може би да попиташ какво би струвал този сайт преди да продаваш.
Виж тук хората могат да ти дадат съвет подходящ за твойте нужди, но не и да ти дадат пари за нещо което всеки един човек с минимални познания за програмиране може да постигне за нулев времеви период.
Нищо лично, не искам да те обидя, а напротив, по някакъв начин да се ориентираш към по-правилния път защото според това което виждам преценявам че си объркан малко от нещата около теб( имам предвид в уеб)
800лв. за сайта няма да вземеш в никакъв случай, дори се съмнявам че някой би закупил срещу каквото и да е сума, причините ги разбра.
И да го запазиш няма много голям смисъл, поне за мен, просто се захвани с нещо с което найстина има смисъл и може да ти докарва прилични доходи.
Успех от мен...
 
От: Продава се разработена социална мрежа - тип фейсбук

Ей, как ви стана интересна темата изведнъж бре :) Никой в този форум не би дал и 50лв явно за каквото и да е, просто търси място за изява на остроумието си. Нека не си губим времето повече. Подигравките не са от мен, а от вас, защото ви харесва по този начин. На хората, които ми говорят за морал и кражби, на бас че имат акаунти и в замунда и в арена. Не, че това ме интересува.

Вече съм минал през фазата да си пиша собствени системи на PHP и да ми предлагат по 20$ за труда, т.к. могат да си купят нещо готово или безплатно от някъде. Никой не се опитва да омаловажи труда на програмистите, напротив. Както казах, системата е хубава. Много ясно е описано какво се предлага. И ще повторя - преводът е мой. Та да питам пак, ако не беше хиледарка (макар че то не е хиледарка), а 100лв например, да не би да ги дадеш? Въпросът е риторичен :). Така или иначе системата вече не се предлага, но ако искате си продължете разговора за проблемите със световния мир.

Между другото "Пусни я на НАСДАК." - това беше остроумно :).

Явно търсиш грешките в другите, а не в себе си.
Грешка е да правиш сериозен проект с нулирана система, сравнението със свалянето на музика и филми от торентите е грешно.
Като си искал да правиш социална мрежа и ти е харесала тази система, трябвало е да си купиш последната версия за триста долара.
Превода като те е затруднил, можело е да платиш едни трийсетина лева.

Тези шест месеца, дето си отделил за този сайт са загубено време, отчети си го като грешка, а недей напада форума, тука няма балъци, да платят съсипан проект с нулирана система.
 

Горе