Продава се: Продава се сайта facebook-mania.do.am

WinKam

Active Member
Рейтинг - 100%
14   0   0
Продава се сайта facebook-mania.do.am със Фейсбук страницата към него!

Сайт за статуси, картинки, цитати и други свързани с Фейсбук ! На забавна, развлекателна тематика!
Сайта е отдавна, в момента не се поддържа и има много слаб органичен трафик! Като се поддържа и споделя във социалните мрежи, добива добър трафик! Може да се монетаризира с AdSense, или друга рекламна мрежа, продажба на собствена реклама, линкове и статии!
В началото като се поддържаше редовно е докарвал до 70 € на месец приходи от AdSence и отделно и от други канали!
Има много добър потенциал в него! Ако се занимавате усърдно!
Домейна и хостинга са безплатни! Можете да си прикачите ваш домейн! И да го популяризирате! И Развиете!
В началото когато беше разработен са качвани материали с години на него! И имаше редовни потребители! Има и Форумна част! Което го прави по интерактивен от потребителите! Има много други неща които могат да се развият по него!

Цена: 500 лв. ( със всички Социални профили към него )
 
Последно редактирано:
Той имаше мобилна версия ! Аз я махнах ! Който го вземе да го прави каквото си иска ! На мен не ми се занимава ! Иначе има потенциал в него и може да се разработи и оптимизира !
 
Докарва много слаб органичен трафик ! И от продажба на платена реклама и линкове!
Като цяло е изоставен и трябва да се оптимизира и да му се вкара социален трафик, ако имате фейсбук групи и страници за да се съживи отново ! И посетителите да бъдат активни, както преди !
 

Горе