Продава се: Продава се сайт за автомобилни новини

charka

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте колеги,

Налага се да се разделя със сайта ми за автомобилни новини, колкото и да не ми се иска това да се случва.
Става дума за nastarta.com - сайт за автомобилни новини с 285 публикувани статии с над 98% уникалност, тъй като са писани всички изцяло от мен. Сайтът е познат на някои от най-големите автомобилни представителства и шоуруми в страната, като Peugeot например, за които правихме и тест драйв на новото 301 тази пролет.

Учатвал е като медиен партньор на някои от най-големите автомобилни събития през последните години и дори сега логото на сайта е отпечатано на стикерите и флаерите за предстоящия Japanese Cars Festival, който ще се проведе на 23-24 септември.
В офертата влиза и 3-метров винил с логото.
Над 250 бройки стикери с логото са раздадени и разлепени по колите на автомобилни фенове.

Сайтът се нуждае от SEO и съответно приходите му на този етап са незначителни, може да се каже и никакви.
В добрите периоди е стигал до около 500 -1000 импресии дневно.
Платформата е Wordpress с купена тема Newspapper 7; хостингът е към суперхостинг с план Superpro.

Причината за продажба е липсата на свободно време за поддръжка и писане на статии, тъй като вълната ме отнесе в напълно друга посока, въпреки че според мен в сайта има потенциал, ако се инвестира известна доза време, усилия и финансови средства.

ЦЕНА: 750 лева.
 

Прикачени файлове

  • DSC_1136.JPG
    DSC_1136.JPG
    211.9 KB · Преглеждания: 50
  • IMG_20170817_121417.JPG
    IMG_20170817_121417.JPG
    113.4 KB · Преглеждания: 46
Последно редактирано:

Горе