Продава се: Продава се сайт за трейлъри с приходи

От: Продава се сайт за трейлъри с приходи

Ръчно през админ панела.. става за няколко минути на филм.
 
От: Продава се сайт за трейлъри с приходи

Ясно, аз съм си дръпнал с една програма 30к филма от различни сайтове, все се чудя дали да не си направя сайт, но още не съм се наканил. Сега ми стоят само в един измислен сайт в localhost. А то ако ги слагам в нов сайт той трябва да е на 5-6 месеца, че да почна да бухам по 20-30 на ден.
 
От: Продава се сайт за трейлъри с приходи

Това вече ти си преценяваш
 
От: Продава се сайт за трейлъри с приходи

На каква система е уебсайта?
 
От: Продава се сайт за трейлъри с приходи

На каква система е уебсайта?
Проверяваш тук http://www.seomastering.com/audit/filmionlain.net
Още в началото пише: CMS, scripts... : DataLife
DataLife DLE руската система специализирана за филми. Аз ако бяха на колегата, щях да започна с това. Не знам колко е яка, ама щом е руска ще е добра.
 
От: Продава се сайт за трейлъри с приходи

Здравей, нов съм във форума и не мога да пращам ЛС, би ли ми написал телефон/skype за връзка на лично имам интерес и най вероятно ще купя сайта.
 
От: Продава се сайт за трейлъри с приходи

Здравей!
Първо добре дошъл във форума :)

Писах ви на лично
 
От: Продава се сайт за трейлъри с приходи

Имам 4 закупени лиценза от тях. 42-44 лева за лиценз не е много. Системата е много добра, лично мнение.
 
От: Продава се сайт за трейлъри с приходи

Може ли да ми изпратиш информация за приходите до днешния ден, същото се отнася и за трафика, съдържанието уникално ли е или се копира от торент сайтовете и как се отразява това на класирането.
Ако може да ми изпратиш и един лист с класирания по ключови думи.
Поздрави
 
От: Продава се сайт за трейлъри с приходи

DonMakaveli - на мен ми дава, че е на 2ра страница

danko6 - мога да ти предоставя информацията малко по-късно тъй като съм на работа в момента и нямам как да предоставя инфото.
 
От: Продава се сайт за трейлъри с приходи

Имам 4 закупени лиценза от тях. 42-44 лева за лиценз не е много. Системата е много добра, лично мнение.

Системата е "Перфектна", работя с нея и много лесна, не натоварва сървърите на който и да е хостинг.
Мога даже да я класирам преди Wordpress. - (Лично мнение)

Толкова е лесна че може да я преобърнеш с главата надолу!

А що се отнася до лиценза, мисля че е повече от 42-44 лева. - http://dle-news.ru/price.html
 

Горе