Продава се: Продава се сайт за филми

Тия сайтове за филми им мина времето. Имах такъв докато гугъл не го филтрираха целия заради авторски права.
 

Продава се, да ! :) Запознат ли си защо тези сайтове са спряни или просто трупаш мнения ? Видял ли си моят сайт? Не, нали? Ако искаш мога ти да го изпратя на ЛС и го изпрати на ГД''БОБ не е проблем :)
 
Какъвто и да ти е сайта, ако не гдбоп то гугъл ще ти го филтрират рано или късно, ако ще и трейлъри да качваш. Самият факт, че нямаш лиценз те прави нарушител и моментално ще бъдеш изтрит от търсачката :) Много от сайтовете започнаха да ги филтрират. Тези, които не са, са на опашка в момента :)
 
Какъвто и да ти е сайта, ако не гдбоп то гугъл ще ти го филтрират рано или късно, ако ще и трейлъри да качваш. Самият факт, че нямаш лиценз те прави нарушител и моментално ще бъдеш изтрит от търсачката Много от сайтовете започнаха да ги филтрират. Тези, които не са, са на опашка в момента
Извинявай, но мисля че не си много запознат с този тип сайтове.
 
Какъвто и да ти е сайта, ако не гдбоп то гугъл ще ти го филтрират рано или късно, ако ще и трейлъри да качваш. Самият факт, че нямаш лиценз те прави нарушител и моментално ще бъдеш изтрит от търсачката :) Много от сайтовете започнаха да ги филтрират. Тези, които не са, са на опашка в момента :)
Като гледам яко ги филтрира :D :D :D
https://www.google.com/search?q=рамбо+3+онлайн
 
Да бе, ясно, че така ще кажете, щото искате да си продадете сайтовете, в което няма лошо.

Вижте един пример с един бивш популярен сайт за филми

site:filmi2k.com

index страницата е филтрирана, както много други страници, категории и тагове. Гугъл не може да филтрира всичко наведнъж за 1 ден, но сайтовете, нарушаващи авторски права са в процес на филтриране.

филми2к не е мой разбира се, но наблюдавам него + още подобни стрийминг сайтове, информирам се и ми прави впечатление как от 4 милиона трафик на месец сега е с 2.64 :)

ето ви и скрийншот -
Имал съм подобен сайт преди време, само дето тогава не знаех, че дори и да не съхраняваш медия на твой сървър, вграждайки я от друг източник, ти си в нарушение. След 1-2 г. нещата ще станат още по-страшни за подобен тип сайтове с нелегално съдържание.

Аз повече не смятам да ви се вързвам на акъла и да споря с "тарикати". Лек ден:)
 
Какъвто и да ти е сайта, ако не гдбоп то гугъл ще ти го филтрират рано или късно, ако ще и трейлъри да качваш. Самият факт, че нямаш лиценз те прави нарушител и моментално ще бъдеш изтрит от търсачката :) Много от сайтовете започнаха да ги филтрират. Тези, които не са, са на опашка в момента :)
Не ми казвай че разчиташ на СЕО за трафик до такъв тип сайт.

По обявата: домейн в ИЦН, хостнато в НС1.... Мале мале :D
 
Не ми казвай че разчиташ на СЕО за трафик до такъв тип сайт.

По обявата: домейн в ИЦН, хостнато в НС1.... Мале мале :D

И все още разчитам, само дето преди 5 г. се сетих да купя силен домейн за лайв уеб камери с каки, направих си сео-то и се регистрирах в афилейт програма. Всичко ми е легално, никой не ме филтрира и имам на месец между 2 и 3 милиона чист органичен трафик, изцяло от сео.
 
Какво общо имат вебкамовете с нелицензирани филми.
 
Давам пример за сео. Ако имаш добро сео, ще имаш трафик Без значение дали сайта ти е за видео стрийм или не.
 
Да повдигната темата. Към сайта получавате бонус ФБ страничка (13К) която е неактивна беше просто направена преди 3/4 години с лайкжакинга но страницата се намираше на профила който ми беше деактивиран и нямаше как да я развивам през това време й не е поствано никаква публикация от както са натрупани харесванията а наскоро си възтанових профила и предполагам, че може би ако се смени името и се слее с друга страница да станат нещата и да бъдат отполза тези харесвания.

Цената си остава 200 лв.
Забравих да спомена: В сайта има вече 901 филма и се покачват на ден по 50
и прави по 40/50 посещения от videofen.com й 10+ от Гъгал.
 
Последно редактирано:

Горе