Продава се сайт за футболни(спортни) прогнози

От: Продава се сайт за футболни(спортни) прогнози

Айде и аз са се включа за малко.

1-во за да имаш по толкова смс-и на ден трябва сериозен трафик. Няма да е лошо да постнеш снимка от къде идва този трафик, тъй като от гоогле не е, а най-вероятно от някой форум (еврофутбол)

2-ро В снимката по горе си дал приходите на сайта по месеци. Е да но този домейн ma4a.info e регнат на 22 Ноември. Тоест тези 296-смс са от месец 10-ти ( октомрви) което логично е да значи, че не са от този сайт.

Реалната оферта за мен тук е 50 лв. и ако си навит пиши да го купя,

Поздрави
Перфектно. :)

явно тук няма сериозни купувачи , както и да е все още очаквам обаждане от човека , ако не ще пиша.
 
Последно редактирано:
От: Продава се сайт за футболни(спортни) прогнози

Сайта все още се продава.

Статистика от SMS ->

01.2010 141 SMS = 54.43 лв.
12.2009 557 SMS = 215.00 лв.
11.2009 125 SMS = 48.25 лв.
11.2009 е работил от 24-то число , тоест 1 седмица.За този месец (Януари) сайта почиваше до 5-ти Януари , но набра скорост , тези 141 SMS са от 5-ти до днес(13-ти).

Ако някой има желание , да пише.
 
От: Продава се сайт за футболни(спортни) прогнози

За хората , които се притесняваха , че няма да има добри приходи този месец , след като в първия си месец сайта направи 215 лева от смс.За този месец са от 6-ти Януари до 20 Януари (вчера) 245 SMS = 94.86 лева = 38 стотинки за 1 SMS.Пиша го това за стотинките , тъй като ще местя услугата на SMS при друг сайт , дето дава по 45 стотинки на SMS.Така е по оферта , защото за 245 SMS (15 дни общо) = 245x 0.45 = 110 лева и 20 стотинки.Ако имате оферти - пишете.
 
От: Продава се сайт за футболни(спортни) прогнози

Ще ми направиш ли скрийншот на статистиката точно за тази услуга, която предлагаш на сайта, а именно PAY ZALAGAM на 2216?!

На 80% съм сигурен, че тази печалба, която показваш е съвкупност от най-различни услуги, които си наблъскал в десетките ти клонинги. Ако не е така, направи скрийншот и го дай публично тука на pay zalagam

Ето и малко примерни сайтове от твоите cloning продукти,
ma4a.info
ma4ove.info
zalozite.net
bgprognozi.info

имаше и други, които се засичаха по IP, но не ми се търси сега, това е достатъчно.
 
От: Продава се сайт за футболни(спортни) прогнози

Ще ми направиш ли скрийншот на статистиката точно за тази услуга, която предлагаш на сайта, а именно PAY ZALAGAM на 2216?!

На 80% съм сигурен, че тази печалба, която показваш е съвкупност от най-различни услуги, които си наблъскал в десетките ти клонинги. Ако не е така, направи скрийншот и го дай публично тука на pay zalagam

Ето и малко примерни сайтове от твоите cloning продукти,
ma4a.info
ma4ove.info
zalozite.net
bgprognozi.info

имаше и други, които се засичаха по IP, но не ми се търси сега, това е достатъчно.
Не са мой тия :mrgreen: това че ми гледат темплейта и ми копират текстовете ко да ги правя , псувал съм ги много пъти , но. -> ма4а.инфо и ма4а.1гб.бг е 1 и също , тоест това е което се продава на домейна излиза този сайт.
Парите сайта си ги прави само той , за сериозни хора ще покажа.А трафика имам подписче в еврофутбол форума , но повечето хора си го знаят.

Само ma4a.info е мой.Засичай там и кажи да видя че ми е интересно :twisted:
има tyxo брояч , друго за трафик не знам , ако искате кажете как по друг начин и ще дам.Не е съвкупност от услуги в мой клонинги :д тцтцт човек дан е тръгне да продава нещо тука.Само сериозни да пишат моля , ако наистина има такива ще Ви дам и скрийнове и т.н. каквото кажете , а вие тука детективите....
 
Последно редактирано:
От: Продава се сайт за футболни(спортни) прогнози

Хора много сте интересни , тук се продава ма4а.инфо и нищо друго не са мой тия сайтове колко пъти трябва да го повторя?
 

Горе