Продава се сайт и домейн

jesika

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Продава се сайт + домеин
http://www.tyxo.bg/d/156800/monthly
Моля предложете реална цена според вас за 1 сайт в подписа ми .Реално всички посетители са от гоогле , около 200 уникални на ден или 15 000 имресии месечно ,по доста думи излиза на 1 страница.Споделете как вървят подобни сайтове с трафик , 200 , 1000 или 5000 дневни ?
 
От: Продава се сайт и домейн

а приходите как са - адсенса и адвайза и ако има още нещу
 
От: Продава се сайт и домейн

а така някси принципно ква е идеята? сайт за зара? ама откопчели? от адсенс? няма лошо ма кокло? други канали-анали-манали за придохи имали
 
От: Продава се сайт и домейн

Добре, ще почна наддаването с 200 лева, ако има кандидати ще реша дали ще продължа да наддавам
 
От: Продава се сайт и домейн

Добре, ще почна наддаването с 200 лева, ако има кандидати ще реша дали ще продължа да наддавам

чакам и други оферти и мнения за сайта
 
От: Продава се сайт и домейн

Сайт на български със средно 150 уникални на ден, силно се съмнявам да изкарва от adsense 40 на месец.
 
От: Продава се сайт и домейн

на мен ми се струва даже малко за 15 000 импресии месечно, много от сайтовете ми за подобен трафик ми изкарват двойно, всичко си зависи от нишата
 
От: Продава се сайт и домейн

Не знам дали зависи от нишата или от потребителите, които влизат. Аз в сайт с 200 уникални на ден с 30% баунс рейт не изкарвам нищо от адсенс (махнах го вече), пък ти как изкарваш 40... Общо взето, гугъл не плаща нищо за БГ потребители. Ако наистина изкарва, покажи да видим. Успех с продажбата все пак.
 
От: Продава се сайт и домейн

разбира се че зависи от нишата, а от там и цената на самите кликове:)
 
От: Продава се сайт и домейн

разбира се че зависи от нишата, а от там и цената на самите кликове:)

15000 импресии и прай 40 кинта на месец? скрийн?
 
От: Продава се сайт и домейн

според мен ако от 200 уни дневно не се правят по толкова , не си заслужава
 

Прикачени файлове

  • zara-bg.com.jpg
    zara-bg.com.jpg
    74.1 KB · Преглеждания: 26
Последно редактирано:

Горе