Продава се сайт и 2 домейна

filmibg

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продават се следните работи:
Сайта filmibg.org(база данни+фейсбук група+домейн) и домейна temite.org

Filmibg.org
Информация:Продава се цялата система включваща базата данни и домейна.Сайта е насочен главно към онлайн филмите ,но заради загубата на жизнено важни сайтове посредници се изгубиха филмите и като цяло системата ще е нужна евентуална преработка за да заработи в същата сфера или евентуално да се преработи за нещо друго.Не е лъжа ,че именно заради това и продаваме загубата на тези сайтове посредници ,а пък и вече не можем да го поддържаме.Системата е абсолютно авторска и професионално изработена ,както и самия дизайн на сайта.

Какво съдържа сайта: Съдържа авторски админ панел където може да се следи и управлява всичко.Съдържа ъплоудерски панел който може да се използва от хората с титла ъплоудер.Система за нередности.Система за регистрация.Система за лс-та и т.н Сайта разполага с RSS Feed и за сериалите и за филмите отделно.Разполага със собствена карта на сайта ,както и със xml sitemap. Редактиране,премахване на филми,сериали,реклами,банери и т.н
Регистрирани потребители:5386(до този момент) от които 2-ма са администратори и има 10 ъплоудера.
Месечни импресии:Между 350 000 и 400 000.
Месечни посещения:Между 40 -50 000.Като 70% от трафика е трафик от търсене(според GA)
За протокола да отчетем ,че имам 1600 качени файла (сериали и филми).
Относно СЕО можем да кажем ,че е на ниво.
Онлайн филми- 1-во място
Филми -4-то място
Филми онлайн – 4-то място.
Онлайн филми и сериали – 2-ро място
Filmi – 4-то място

Фейсбук групата е с 1148 фена.
Приходи:Достатъчно за нормалното поддържане на сайта и толкова ,че да останат и за вас.
Цена: Чрез договаряне.Разбира се като се има напредвит сложната обстановка на филмите не търсим висока цена търсим нещо като символична цена и да го дадем на човек ,който наистина ще се занимава с това.Повтарям търсим СИМВОЛИЧНА не СМЕШНА цена.И тъй като съм запознат с по-голямата част от хейтърското общество тука ще ги помоля ако имат някакви проблеми моля да не използват темата ми да изливат ненужен яд или да ми обясняват как стоят нещата.Знам как стоят нещата и ако имат някакви въпроси нека ме питат на лс.

Очаквам вашите предложения и въпроси на лс.Нека да обсъдим заедно цената и да стигнем до консенсус.

Предлага се за продажба и домейна :
Temite.org
Цената отново е по-договаряне.<br /><br /> Домейн Име | URL: http://www.filmibg.org<br /><br />Приблизителна Цена: По договаряне<br /><br />Дата на Регистрация / Дата на изтичане: 29-03-10/29-03-12<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 50 000<br /><br />Импресии на Месец:: 350-400 000<br /><br />Регистрирани Потребители: 5400<br /><br />Page Rank: 2<br /><br />Уникално Съдържание: Да<br /><br />Система: Къстъм<br /><br />Дизайн: Къстъм<br /><br />Начини на Плащане: Epay,Paypal или лично<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: ДА<br /><br />
 
От: Продава се сайт и 2 домейна

Тъй като много хора ме питаха дали продавам и ipb-то в temite.org.Не за съжаление не го продаваме - само домейна продаваме.А относно базата данни на filmibg.org да продаваме я, и като отделна част.
 

Горе