Продава се сайт - по спешност!

kolarov

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Привет,
продава се www.2Torials.info

Сайта е нов на ~3 седмици, не прави кой знае какви приходи. От както е онлайн е направил 90 цента в AdSense, като на ден прави ~50 посещения. Не са правени каквито и да е кампании за реклама, като повечето са директ хит. С минимална реклама може да се постигне доста голям ефект.

Има админ панел от където се управлява сайта. На заинтересуваните съм готов да дам и акаунта си за да го разгледт, както правя винаги.

Този проект ми е един от фаворитите с които съм се занимавал и не ми се иска всичко да приключи до тук с него, поне на този етап, но няма какво да правя.

Цената е 80 лв. - колкото по-скоро, толкова по добре. Затова е и такава цената.

Както казвам, единствено ще помоля да ми пишат хора, които са сериозни и имат интерес.
За да спестя излишни въпроси ще спомена че се продава само сайта + домейна (може и хостинга при желание). Домейна изтича на 2010-06-13. Трансфера на сайта може да стане както е удобно на купувача. Мога да го направя под архив и да се инсталира, мога и аз да го инсталирам при дадени права.

Общо взето това е за което се сещам, но ако имате въпроси с радост ще отговарям на тях.

Може да се свържете с мен, тук с ЛС или email - [email protected] (проверявам през 20-30 мин.)

Поздрави!
 
От: Продава се сайт - по спешност!

Офертата е валидна все още, като новата цена е 60лв. Не свалям повече ;)
 

Горе