Продава се сайт с приходи и трафик

djeims

Active Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Тип сайт: Флаш игри

Език: Английски

Домейн Име | URL: На лично съобщение или danail82 [at] gmail.com

Приблизителна Цена: Старт 3100 Евро или по-добра оферта.

Приходите за последните 12 месеца в прикачения файл

Уникални Посетители за Месец: 35 000

Детайли за посетители на тримесечна база 19 Октомври 2001- 19 Януари 2012

Уникални: 105,964

Импресии : 370,517

Уникално Съдържание: Да

Система: Custom WP

Дизайн: Custom

Технологии:

THe website is WordPress + BuddyPress / jQuery powered.
Comes loaded with tons of custom plugins and mods - Ajax Registrations,
Ajax search with pagination, Ajax Ratings, Poll,

Built In file cache, SEO plugins, custom pagination,

Unlimited Random Ajax Random Games, Featured Games, Fullscreen mode,

CDN File hosting, APC caching, Modified WP Minify (CSS and JS minification).

The theme has custom build Template engine (some of the files are HTML files!)

Comes with ONE CLICK MochiGames publish custom WordPress plugin (using MochiGames API)
which saves you alot time and worth alot!


Заявките са оптимизирани, файловете са на CDN - тотална разлика от обикновен WP уебсайт. Скоростта на сайта е оптимизирана на Мax, което е от огромно значение за добро класиране в Google.

Системата е тествана с над 4к уникални посетители в рамките на 4 часа и до 150 потребители онлайн и не е имало проблем



Бонус : БГ Еквивалент на продавания сайт с приходи от Adsense ot 30 евро + месечно без да е поддържан 360 евро годишно.



Месечни разходи = 100лв/месец сървър+CDN. Оптимизирали сме сайта за скорост, но при желание може да се използва без CDN и с по евтин сървър разходите ще паднат до около 70лв.

Причина за продажба - преминаване изцяло към сферата на услугите и събиране на капитал.


Приходите в скриншота са от Аналитикс и са с 500лв по-малко от реалните. Adsense в момента не позволява експортване на данни за 1 сайт за 1 година, но може да се видят от купувача.






Начини на Плащане: В брой, Банков път


Едит: Моля да преместите темата в правилната категория, защото има проблем с публикуване на теми в секция Продава се.
 
Последно редактирано:
От: Продава се сайт с приходи и трафик

$2800 за една година?
И това е търг с начална цена 3100 евро?
Добре ли съм разбрал?
 
От: Продава се сайт с приходи и трафик

Около 4200лв за една година
Начална цена 3100 евро
При липса на по-добра оферта до 27.01.2012 цената става Купи Сега за 3100 евро.
 
От: Продава се сайт с приходи и трафик

Извинявам се, че се намесвам, но имам въпрос: Какво означава "Уникално съдържание" в сайт за игри - флаш игри? Кое е уникалното: - игрите не се срещат никъде другаде или описанието на правилата на играта е уникално? И също така ми е интересно - Защо криеш сайта, а не го показваш?
 
Последно редактирано:
От: Продава се сайт с приходи и трафик

Значи 4200 лв за година, ама като приспаднеш разхода от 1200 лв, стават 3000 лв приход за година.
А искаш двойно 3100 евро.
А не смятаме труд и рискови фактори в тази ниша.
Който смята да купува да си помисли добре!
 
От: Продава се сайт с приходи и трафик

Извинявам се, че се намесвам, но имам въпрос: Какво означава "Уникално съдържание" в сайт за игри - флаш игри? Кое е уникалното: - игрите не се срещат никъде другаде или описанието на правилата на играта е уникално? И също така ми е интересно - Защо криеш сайта, а не го показваш?

Описанията са уникални а не копирани. URL давам на хора, които искат сайта, нямам нужда от празни дискусии а от продажба.

Значи 4200 лв за година, ама като приспаднеш разхода от 1200 лв, стават 3000 лв приход за година.
А искаш двойно 3100 евро.
А не смятаме труд и рискови фактори в тази ниша.
Който смята да купува да си помисли добре!


Очаквах някой, като теб да се включи. Сложен е на сървър от няколко месеца и то не, защото беше наложително а, за да чакат по-малко посетителите. С две думи подобряване на usability. Преди това си беше на Хостагатор шернат с отделно и.п и до сега можеше да е там, но аз не мисля на дребно и отдавна съм разбрал, че за да изкараш трябва да вложиш.

Цената определям аз. Къстъмизацията по сайта струва само 1500лв а общо 15 000 входящи линка и няколко топ 2/3/5 позиции по кл думи не стават от само себе си.
От коментари нямам нужда в темата. От сега отговарям само на лични и мейл.
 
Последно редактирано:
От: Продава се сайт с приходи и трафик

Аз пък не го разбирам това, що за хора сте се навъдили? Вярно, ти имаш стока и си я продаваш както намериш за добре, но аз искам да видя какво продаваш. Искам да си направя сметката как върви дадена стока, даден продукт, дали има смисъл да се занимавам с това в бъдеще или не, ами ако имам познат, който иска да купува и тогава какво? Ще си играем на "развален телефон ли"?
Щом не мога да видя свободно стоката, а се налага да се крия - мина ми мерака да ти купувам стоката / сайта.

...а общо 15 000 входящи линка и няколко топ 2/3/5 позиции по кл думи не стават от само себе си.

Това лесно се постига, въобще не е за хвалене, че имаш толкова входящи линкове. Но следва да се разгледа тежестта на тези линкове, какви са. Колкото до "няколко топ 2/3/5 позиции по кл думи" казани от човек който се занимава и дава СЕО бонуси - това си е излагация. Как така ще работиш по нещо и ще имаш само "няколко" позиции? Аз в моя сайт в който имам и секция за игри ми е много лесно да кача игрите до топ-5, имам игри на първи позиции... а какво остава за сайт само за игри? "топ 2/3/5 позиции по кл думи" - това къде, по търсене в google.bg или в google.com?

А впрочем - преди малко разгледах профила ти във фейсбук по оставения от теб мейл. Видях те кой си и също така видях оставения в профила ти сайт за игри. Въпросът ми е оставеният от теб в профила ти сайт за игри ли продаваш или друг сайт?
 
Последно редактирано:

Горе