Продава се сайт с уникален дизайн

CyberBass

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Продавам сайта тъй като нямам време да го поддържам ако има заинтересовани пишете :)

Домейн Име | URL: kontrolno.com
Приблизителна Цена: 140 лв.
Уникални Посетители за Месец: до 100
Page Rank: N/A
Уникално Съдържание: Не
Система: Къстъм
Дизайн: Къстъм
Начини на Плащане: Банков превод
 
От: Продава се сайт с уникален дизайн

хахаха още един заядливко :)

От когато има писан компонент от мен, затова съм го писал това.
 
От: Продава се сайт с уникален дизайн

Не, че се заяждам ама jDownloads не мисля, че е много твой...
 
От: Продава се сайт с уникален дизайн

Сайта е добър, а тоя Savkov обича да храни и хейтва по форумите, дори повече и от мен, преди време ме беше хейтнал жестоко, като се изкара seo спецЯлист и разбирач, ама не съм му отгаварял, но с удоволствие ще го храня в предприемача.
На автора бих препоръчал веднага или моментално да смени url адресите с seo friendly.
 
От: Продава се сайт с уникален дизайн

Сайта е добър, а тоя Savkov обича да храни и хейтва по форумите, дори повече и от мен, преди време ме беше хейтнал жестоко, като се изкара seo спецЯлист и разбирач, ама не съм му отгаварял, но с удоволствие ще го храня в предприемача.
На автора бих препоръчал веднага или моментално да смени url адресите с seo friendly.

Ами има хора които си избиват комплексите явно във форумите... Даже наскоро му гледах профила в Deviantart на Savkov що за дизайнер който краде цели дизайни от чужденците??? Kакто и е да негов проблем :)

Мерси за хубавите думи, явно има останали хора които не стават всеки ден с гЪза напред.
 
От: Продава се сайт с уникален дизайн

Споко не е този който си мислиш, само регистрираните могат да го ползват :)))

Е добре де - къде е този компонент, който ти си написал? Регистрирах се ;)
Аз виждам само jdownloads, phocadocumentation, joomtest. Дай ми линк да го разгледам тоя компонент да видим какво си направил ;)
 

Горе