Продава се: Продава се сайт с Facebook Приложение. (Правете трафик и пари)

webmast367

Well-Known Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0
Здравейте,продавам Facebook приложение от типа на"Виж каква кола ще караш", "Кое е перфектното гадже за теб" и прочие.

Работи на следния принцип:
Потребителя се логва в апп-а и му вади някакъв резултат примерно "Име" ти ще караш тази кола и картинка на колата! + Бутони "Нов тест" и "Сподели във Фейсбук"

Екстри:
Удобен админ панел,от който се оправлява всичко.
Създаване на ново приложение:
Име,текст,снимки,инфо,с пол или без пол и т.н
Редактиране/изтриване
Сайт на приложението,в който пише вляво приложенията по-последно създадено,има меню, и всички тестове с картинки и др.

Функции:
Събира логове на потребителите.
Опция да споделя автоматично в определен час (избран от вас) приложенията,които са прегледани от даден потребител.
Приложението е в 2 вида.
1.Взима името и снимката на потребителя удобно за приложения от типа на: "Виж,как ще изглежда перфектното гадже за теб" и всичко друго,в което бихте искали да взима снимката на потребителите и да я вгражда в резултатите.
2.Взима само името на потребителя и можете да го ползвате за,каквото ви хрумне (неограничено)
И двете версии имат опция да избира автоматично пола на потребителя и се избира,какъв да е типа на приложението от админ панела при създаването на ново приложение.

Приложението е авторско и ще бъде продадено на повече от един човек,ако има кандидати!
Конкуренция не виждам тук,тъй като всичко идва до идеята,кой какво ще му хрумне да се хареса на потребителите същата работа,като новинарските сайтове трафика зависи от това,какво е публикувано.
Цена 400 лева!
Продава се само сайта и функциалноста на приложението трябва да си създадете апп във фейсбук,към който да се върже,ако имате стар още по-добре,ако не ще създадем нов няма проблеми!
Ако някой има нужда ще му се помогне с инсталацията и ще обясим подробно,кое как работи за да ви е удобно!

Въпроси и ДЕМО на лично съобщение. Очаквам само сериозни купувачи!

п.с от 1 такова приложение за седмица си искарах 1000 евро от адсенс,ако уцелите вирална идея можете да обиколите бързо Facebook трябват само идеи,идеи... идеи :)
 
От: Продава се сайт с Facebook Приложение. (Правете трафик и пари)

Пратено е демо на всички!
ЦЕНАТА НЕ Е КРАЙНА!
 
От: Продава се сайт с Facebook Приложение. (Правете трафик и пари)

Демо ако е възможно на ЛС.
 
От: Продава се сайт с Facebook Приложение. (Правете трафик и пари)

Здравейте,

Ако офертата е все още валидна бих се радвал и аз да получа лично.

Мерси ! :)
 
От: Продава се сайт с Facebook Приложение. (Правете трафик и пари)

Колеги, преди да му искате демо, прочетете темата Черен списък ...

КОЛЕГА АЙДЕ ПАК ДА ПОГЛЕДНЕШ ЧЕРНИЯ СПИСЪК ЩОТО ТОВА, ЧЕ НЯКВА НЕБЛАГОДАРНА МИШКА Е КАЗАЛА НЕЩО НЕ ЗНАЧИ, ЧЕ Е ВЯРНО ПРОЧЕТИ ОТГОВОРА МИ В ТЕМАТА И СЕ НАДЯВАМ ДА ТИ СТАНЕ ЯСНО ;) И друг път не давай съвети, които не ти влизат в работата!
Относно приложението който го иска да ме добави в скайп ЦЕНА 100 лева ще го продам на всеки който го иска поне да си върна някви пари, че оня ме завлече сумати и пари за НИЩО, което съм искал! Само де чаках месеци да ме влачи.....

Скайп: webmast367
 
От: Продава се сайт с Facebook Приложение. (Правете трафик и пари)

КОЛЕГА АЙДЕ ПАК ДА ПОГЛЕДНЕШ ЧЕРНИЯ СПИСЪК ЩОТО ТОВА, ЧЕ НЯКВА НЕБЛАГОДАРНА МИШКА Е КАЗАЛА НЕЩО НЕ ЗНАЧИ, ЧЕ Е ВЯРНО ПРОЧЕТИ ОТГОВОРА МИ В ТЕМАТА И СЕ НАДЯВАМ ДА ТИ СТАНЕ ЯСНО ;) И друг път не давай съвети, които не ти влизат в работата!
Относно приложението който го иска да ме добави в скайп ЦЕНА 100 лева ще го продам на всеки който го иска поне да си върна някви пари, че оня ме завлече сумати и пари за НИЩО, което съм искал! Само де чаках месеци да ме влачи.....

Скайп: webmast367
Колега, първо - ме ми "викай" !
Второ - писах тук преди да отговориш в темата за черния списък, а отговорът ти с нищо не доказва, че си прав, само твъррдения, с които го храниш и толкоз ;)
Трето - с писаното от мен тук само наострих вниманието на колегите, никога не съм твърдял нещо, което не мога да докажа, къде видя да твърдя нещо за теб??
Четвърто - вътрешно съм убеден, че ти си прав и другия се чудя защо още го търпят тук, а ти се чудя защо си се натресъл на него, след като го знаеш що за стока е ??
Ако искаш, пиши ми на лично относно приложението
 
От: Продава се сайт с Facebook Приложение. (Правете трафик и пари)

От адсенс няма ли да баннат с такова предложение?
 

Горе