Продава се сайт – агрегатор на оферти за групово пазаруване.

Miroslav Hristov

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Сайта е продаден!
Темата вече не е актуална, но не виждам опция за премахване.
 
Последно редактирано:
От: Продава се сайт – агрегатор на оферти за групово пазаруване.

И кой е сайта? Не знам как някой ще прецени, че иска да се вижда с теб без да знае кой е сайта? Не си написал - приходи и трафик, двете най-важни неща ...
 
От: Продава се сайт – агрегатор на оферти за групово пазаруване.

И кой е сайта? Не знам как някой ще прецени, че иска да се вижда с теб без да знае кой е сайта? Не си написал - приходи и трафик, двете най-важни неща ...

Аз ей сега хвърлям боб по една друга тема от пазара, ако искаш като свърша да ти дам боба и ти да опиташ, може да излезе нещо :D
 
От: Продава се сайт – агрегатор на оферти за групово пазаруване.

..........................
 
Последно редактирано:
От: Продава се сайт – агрегатор на оферти за групово пазаруване.

Сайта е продаден!
Темата вече не е актуална, но не виждам опция за премахване.
 
Последно редактирано:
От: Продава се сайт – агрегатор на оферти за групово пазаруване.

Абе колега, не знам какви "сериозни клиенти" търсиш, ама обявата ти е откровено несериозна.
Проявявам интерес към такъв тип сайт, но едва ли бих отделил от времето си да се срещам, за да разбера, че става дума за поредния сайт с "невероятните" 100 уникални дневно и купен скрипт от напълно неизвестна топ-уеб фирма от Пловдив за 350 лв. Тука вече един се опитваше да ми пробутва скрипта на същата фирма, като негов авторски. Ако решиш да разбулиш нечуваната мистерия с домейна, ще очаквам лично съобщение.

Здравей, за щастие или за жалост въобще не сме колеги.
Фирмата ми е в съдружие с човек който се занимава доста сериозно с компютри и сайта е негов. Той обаче си намери работа навън и ми каза да го продам, този сайт и разни други неща. Дава ми насоки и т.н.
Вероятно тук е пълно с измамници и това оправдава грубото ви отношение, но случая съвсем не е такъв.
Не знам на какви си попадал, но сайта е с напълно чист код, писан е конкретно за тази цел, без да се взаимства от никъде, най-малкото защото по онова време имаше един единствен агрегатор в БГ.
Дизайна също не е заготовка или нещо подобно. Сайта е вероятно най-истинския от този вид, който има в нашето нет пространство и с доста потенциал.
 
Последно редактирано:
От: Продава се сайт – агрегатор на оферти за групово пазаруване.

Сайта е продаден!
Темата вече не е актуална, но не виждам опция за премахване.
 
Последно редактирано:
От: Продава се сайт – агрегатор на оферти за групово пазаруване.

Сайта е хубав, ако и автоматично става добавянето на оферти е страхотен, но цената е доста висока. Успех от мен. За да стане нещо от този сайт трябва да се инвестира много в реклама.
 
От: Продава се сайт – агрегатор на оферти за групово пазаруване.

Да, офертите се добавят автоматични, категоризират се автоматично през система, която е самообучаваща се.
Знам, че е хубав и не е скъп. Всяка система в него е мислена с времето и нуждите и писана за сайта.

Благодаря за коментара и всичко добро от мен.
 
Последно редактирано:
От: Продава се сайт – агрегатор на оферти за групово пазаруване.

Здравейте, искам да попитам дали е актуална обявата ?
 
От: Продава се сайт – агрегатор на оферти за групово пазаруване.

Средно 900 на ден.

Искаш да кажеш, че имаш 900 уникални посетителя дневно?

Приходи има ли някакви?

Предполагам ако има такъв голям трафик и той е таргетиран (а не някъв измислен - вкаран с шашми) всички сайтове за групово пазаруване ще са навити да си плащат, за да са вътре.
 
От: Продава се сайт – агрегатор на оферти за групово пазаруване.

Средно 900 на ден.

Искаш да кажеш, че имаш 900 уникални посетителя дневно?

Приходи има ли някакви?

Предполагам ако има такъв голям трафик и той е таргетиран (а не някъв измислен - вкаран с шашми) всички сайтове за групово пазаруване ще са навити да си плащат, за да са вътре.
 
От: От: Продава се сайт – агрегатор на оферти за групово пазаруване.

Разбира се, че има приходи. Но това не се коментира в подробности тук, а и сайта вече е продаден.
 

Горе