Продава се сайт itzonebg.net

gnmerindjey

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Причината, поради която продавам сайтчето, е че се захванах с друг проект и мисля да прекратя този. Става въпрос за : този сайт. Както става ясно от името, той е главно базиран на технологиите. Цена по договаряне. За оферти под темата или на ЛС.
 
От: Продава се сайт itzonebg.net

Хахаххахахаахахахахахахахахах. Както един колега каза в една друга тема - Подари ми го да го изтрия вместо теб.
 
От: Продава се сайт itzonebg.net

Хахаххахахаахахахахахахахахах. Както един колега каза в една друга тема - Подари ми го да го изтрия вместо теб.
Пак се изказа.. :D
 
От: Продава се сайт itzonebg.net

Еми спри се малко, удари един следобеден сън, почивка си дах малко.
Окей. Не наистина,сериозно, какво да правя с този сайт?
 
От: Продава се сайт itzonebg.net

Засипа форума с въпроси как да го напрайш тоз сайт... Ся ни го продаваш :D
 
От: Продава се сайт itzonebg.net

За пореден път са хакнали мой сайт. 70% е някой от форума.В никъкъв случай не казвам, че форума е лош, а имам само няколко изречения за него: Честито! Спечели голямата сума и си победител в състезанието "Най-голям п**ерас на България". Разбирам, че не харесваш моите разработки (повечето от вас), но защо трябва да ги хакваш? Браво! Направи най-могъщото нешо на света, поздравления.
 
От: Продава се сайт itzonebg.net

Защо трябва да го обиждате това може това прави :) успех с продажбата :)
 
От: Продава се сайт itzonebg.net

За пореден път са хакнали мой сайт. 70% е някой от форума.В никъкъв случай не казвам, че форума е лош, а имам само няколко изречения за него: Честито! Спечели голямата сума и си победител в състезанието "Най-голям п**ерас на България". Разбирам, че не харесваш моите разработки (повечето от вас), но защо трябва да ги хакваш? Браво! Направи най-могъщото нешо на света, поздравления.


Точно от тоя форума никой няма тръгне да те хаква!
 

Горе