Продава се: Продава се секс шоп

Amigo0o

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
29   0   0
Продава се онлайн секс шоп.
sex359 (dot) com

- Около 6-7 генерирани продажби.
- Системата и дизайна са специално за магазина направени.
- Голяма надценка на продуктите.
- Домейн Godaddy
- Без хостинга



Цена: 300 лв.

Давам ви връзка с най-големите доставчици в България на подобни артикули. Ако намалите цените, ще се генерират повече продажби. Системата няма админ панел но лесно се добавят и премахват продукти, при желание може да се напише админ панел срещу допълнително заплащане.
 
Последно редактирано:
От: Продава се секс шоп

Ъп на темата ... Нещо май не ви се продават подобни артикули ? :D
 
От: Продава се секс шоп

Може ли на лично цената на сайта, и да се запозная с администрацията.
 
От: Продава се секс шоп

Нямам конкретно определена цена, за това съм написал по договаряне.

@gergana_kostova какво имате в предвид под да се запозная с администрацията ? :)
 
От: Продава се секс шоп

Слагам фиксирана цена от 300 лв.
 
Последно редактирано:
От: Продава се секс шоп

Доста от пермалинковете не работят.. виж си менютата, нацъкай ги всичките и виж, че доста голяма от част от тях не работят.. :)

Успех с продажбата!
 
От: Продава се секс шоп

Добра цена според мен. Но не ми се занимава с това
 
От: Продава се секс шоп

Магазинът се продава все още, все трябва да има хора в този бранш :)

ПП: На доста от продуктите излиза на първа страница при търсене.
 
От: Продава се секс шоп

Вървят си доста тези продукти, продавах и аз известно време, а и процента надценка е добър, лошото е само, че Гошко не обича думата sex:) и трудно се оптимизира, но има и други начини за популяризиране.
 
От: Продава се секс шоп

Това са само продукти от купидончо като гледам те май нема начин да бачкат дропшипинг, а другите сексуели пък хептен, ама тука не виждам техни продукти.
 
От: Продава се секс шоп

А има ли такива с афилиейт програма, един ден рових, но не намерих.
 
От: Продава се секс шоп

Сайта не изглежда зле, но да беше на дропшипинг, веднага го взимам.. ама така да се занимавам с тея работи доставки, а у, еми и аз имам срама честно казано :(

(Ако имаш някакви добри дропшипиг партньори, аз по-принцип съм надъхан да го взема, но само при това условие..)
 
От: Продава се секс шоп

Мисля че отговорих на всички ЛС-та.

Всъщност не е задължително да го продавам, дори е възможно и да работя с някого.

Повечето от вас търсят побългареният вариант на дропшипинга. Някои от продуктите в сайта са точно на този принцип и дори са колеги от форума.

Сайта има няколко варианта на работа, особено за хората които са от София. Ако искате побългареният вариант, тоест пращате поръчката и накрая обирате печалбата трябва да имате повече поръчки, аз се бях договорил с дистрибуторите за подобен принцип на работа, а те дори ми направиха и по голям % отстъпка за sex359. А за срама, не мисля че има място. Голяма част от клиентите са широко скроени хора, дори когато имаше и телефон за поръчка в сайта половината поръчки дойдоха от там, хората си звънка, съвсем културно казват какво търсят и така.
 

Горе