Продава се софтуера и съдържанието на vbox.bg

Статус
Not open for further replies.
От: Продава се софтуера и съдържанието на vbox.bg

Пффффф аз верно не съм добре неска - оня сайт е vbox7.com
:)

Настоящата оферта заслужава sticky!
Да напомня на форумджиите какви уникални оферти могат да се видят тъдява.
 
От: Продава се софтуера и съдържанието на vbox.bg

Още преди да пусна темата съм се въоръжил с търпение срещу такива остроумия!

Но все пак админа може да се замисли дали толкова офтопик е допустим!!!
 
От: Продава се софтуера и съдържанието на vbox.bg

Амъ аз даже нищо лошо не съм издумал :) . Само деликатно намекнах чи "25к-30к" трафик и Алекса 300 и кусур хиляди са изключително самоотричащи се показатели. Колкото и шантаво нещо да е Алексата по принцип.

Не че домейнът се продава и има пряко отношение, амъ навява мисли за коректността на продавача като цяло... А и колко контент би имал сайт с таква посещаемост също е добра тема за размисъл. Още повече че продавачът така и не се реши да публикува гигабайтите на базата данни..

Другото, което още по-нежно внуших - сайтът като техническо изпълнение е кофа с ****. Иначе добро цитиране на бай ни Зенд и тем подобни.

Все пак аз много бих се радвал ако сделката действително се осъществи, понеже веднага бих вкарал невероятна офертичка за 30-40 хиляди евра на купувача (надявам се че колегиално и на ушенце би споделил кой е :) )
 
От: Продава се софтуера и съдържанието на vbox.bg

И как прецени качеството на софтуера? Видях, че си голям "all-round programmer", но да даваш оценки, че сайта е "кофа с ****" без да си видял и ред код е най-малкото непрофесионално.

Ако държиш да продължиш ненужния ни разговор може да си отвориш тема и да плюеш на воля.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе