Продава се софтуер - Генератор на фейсбук трафик

blue77

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Софтуер - Генератор на фейсбук трафик

Искате ли да се увеличи броят на феновете на вашите Facebook страници?
Искате ли да помогнете на приятелите си да спечелят фотоконкурси?
Какво ще кажете, да увеличате броя на посетителите на всеки уебсайт?

Това е, което ви трябва е точно тук, проектирано и построено, за да работи на всеки компютър с инсталиран Windows. Това е един страхотен начин да продадете харесвания на фейсбук страници и посещения на уебсайтове, които ще генерирате автоматично с този софтуер.

И така, какво може да направи софтуера които ви предлагаме:

Неограничен брой харесвания на фейсбук страници
Неограничен брой харесвания на снимки в фейсбук
Неограничен брой харесвания на статуси в фейсбук
Неограничен брой харесвания на постове в фейсбук
Неограничен брой гласувания на анкети в фейсбук
Неограничен брой автоматични добавяния на коментари в фейсбук
Неограничен брой добавяния на абонати в фейсбук
Неограничен брой добавяния на приятели в фейсбук
Неограничен брой посещения на видеоклипове
Неограничен брой посещения към всеки уебсайт


Цена 70лв.

Първите пет потребители закупили софтуера получават подарък - 100 фейсбук акаунта.

Повече информация на ЛС.<br /><br /> Домейн Име | URL: http://www.facebook.com<br /><br />Приблизителна Цена: 70лв.<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 100<br /><br />Page Rank: N/A<br /><br />Уникално Съдържание: Да<br /><br />Система: N/A<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Начини на Плащане: paypal, epay, банков превод<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br />
 
От: Продава се софтуер - Генератор на фейсбук трафик

Как точно работи това нещо и какъв трафик генерира, може ли да се таргетира?
 
От: Продава се софтуер - Генератор на фейсбук трафик

Как точно работи това нещо и какъв трафик генерира, може ли да се таргетира?

Най-вероятно е кракнат ФД
 
От: Продава се софтуер - Генератор на фейсбук трафик

Някой ползвал ли го е ? Какво е неговото наблюдение ? Има ли проблеми после от FB ?
 
Re: От: Продава се софтуер - Генератор на фейсбук трафик

Някой ползвал ли го е ? Какво е неговото наблюдение ? Има ли проблеми после от FB ?
Ами аз го имам. Могат да се правят фб акаунти с него, но са невертифицирани(Non-PVA) и много бързо ги банват, а и трябват да се правят през private проксита. За да се постигне максимален ефект с програмата трябва да купуваш постоянно вертифицирани(PVA) акаунти със снимки и инфо. Вървят между $1 и $3 за акаунт като най-често ги продават индийците. Другото което е - на всеки 10 акаунта е добре да имаш различно IP, защото иначе ФБ може да те усети, че си спамер.

Функциите са много, но като цяло идеята на програмата е да автоматизира управлението на десетки/стотици фб профили. Представи си, че има 100 акаунта с 5000 приятели и можеш много лесно да ги бластваш с всякаква информация. На думи звучи добре, но е адски трудно постижимо и имаш големи ядове с тея акаунти. Като цяло го изоставих, защото нямах време и нерви да се занимавам.

Конкурентът му е ht*tp*://*ww*w.*facebookfriendadder*.com/ и имат Trial версия.
 
От: Продава се софтуер - Генератор на фейсбук трафик

Това ми звучи, като софтуер за мазохисти :lol:
 
От: Re: От: Продава се софтуер - Генератор на фейсбук трафик

Ами аз го имам. Могат да се правят фб акаунти с него, но са невертифицирани(Non-PVA) и много бързо ги банват, а и трябват да се правят през private проксита. За да се постигне максимален ефект с програмата трябва да купуваш постоянно вертифицирани(PVA) акаунти със снимки и инфо. Вървят между $1 и $3 за акаунт като най-често ги продават индийците. Другото което е - на всеки 10 акаунта е добре да имаш различно IP, защото иначе ФБ може да те усети, че си спамер.

Функциите са много, но като цяло идеята на програмата е да автоматизира управлението на десетки/стотици фб профили. Представи си, че има 100 акаунта с 5000 приятели и можеш много лесно да ги бластваш с всякаква информация. На думи звучи добре, но е адски трудно постижимо и имаш големи ядове с тея акаунти. Като цяло го изоставих, защото нямах време и нерви да се занимавам.

Конкурентът му е ht*tp*://*ww*w.*facebookfriendadder*.com/ и имат Trial версия.


Благодаря за информацията, определено ми беше полезна.
 
От: Продава се софтуер - Генератор на фейсбук трафик

Усетиха се иначе преди беше доста читав, ама го върнах, че много проблеми почнаха да излизат :(
 
От: Продава се софтуер - Генератор на фейсбук трафик

Софтуера който се предлага не е Facedominator.
 
От: Продава се софтуер - Генератор на фейсбук трафик

Софтуера който се предлага не е Facedominator.

добре, къв е? на кафе ли да гледам, боб ли да фърлям? Поне пусни някакво демо видео - прави се за половин час. С такива недодялани оферти само си гоните потенциалните клиенти
 
От: Продава се софтуер - Генератор на фейсбук трафик

Метай бобеца :lol: И аз искам да го видя това чудо на чудесата :)
 
От: Продава се софтуер - Генератор на фейсбук трафик

ами аз нямам нищо против собствените разработки или автора ама имам няколкостотин долара дадени за софтуери дето уж правят намквоси. след видео маркетинг робота вече искам око да види ръка да пипне и тогава плащам
 
От: Продава се софтуер - Генератор на фейсбук трафик

blue, дай малко повече инфо за това чудо :)
 
От: Продава се софтуер - Генератор на фейсбук трафик

Всички искаме да видим демо.
 

Горе