Продава се спортен сайт

slavchev

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
113   0   0
Здравейте предприемачи,

Имам спортен сайт (www.fen-news.com), който мислех да развивам, но както знаете държавата ни е много "благосклонна" към спорта и хазарта, та затова се отказах :) Сайтът има 320 посещения откакто е пуснат, нов е и не е популяризиран. Няма фейсбук страница, няма и фенове, но мисля че изглежда прилично и при желание може да се развие бързо. Статиите вътре са писани лично от мен и са си уникални, прогнозите също. Просто нямам време да се занимавам с него и затова го продавам. Цената, на която аз го оценявам е 180 лв. готов съм да чуя вашите оферти. :rolleyes:
 
От: Продава се спортен сайт

Тоя много бързо изяде бана :) айде чакам оферти за сайта, пазарлък да става :D
 
От: Продава се спортен сайт

Нова цена - 150 лв. Хайде предприемачи, сега е момента да се сдобиете с нов сайт :)
 
От: Продава се спортен сайт

Колега, тъкмо прочетох тази статия. Така че и да не го продадеш на желаната цена, може да дойде скоро момент, когато пак ще има смисъл да си го развиваш ;)
 
От: Продава се спортен сайт

Това го знам от месец, но нали се сещаш, че Черепа има изгода от този закон, а Ореха му е приятел и нарочно скапват бизнеса на хората, за да печели олигарха. Докато не падне това правителство, забраната ще важи, тъжно но факт :evil:
 
От: Продава се спортен сайт

Това го знам от месец, но нали се сещаш, че Черепа има изгода от този закон, а Ореха му е приятел и нарочно скапват бизнеса на хората, за да печели олигарха. Докато не падне това правителство, забраната ще важи, тъжно но факт :evil:

Кви орехи бе, колега ?
Този сайт е направен много добре и ако му слагаш информация може да се конкурираш и със спортал смешно е да продаваш перспективен сайт за 160 лева.

П.П Сори за офф топика.
 
От: Продава се спортен сайт

Ореха е Орешарски :) сайта знам, че е направен добре, целта беше да стане един от водещите, но нямам време да го развивам. То спортала и спортни.бг са пълна трагедия ама са отдавна и са си намерили стабилни спонсори. Ако никой няма интерес към сайта ми, все пак ще се наложи да го развия по някакъв начин, но със сигурност няма да е за България...
 
От: Продава се спортен сайт

Срещу някоя услуга?

Е да, всъщност не знам, той ще си каже какво иска насреща и ако съм съгласен ще има сделка. Така и двамата ще можем да получим нещо, иначе явно сега не може да го продаде, а щом възобновява офертата - явно желае да се отърве от сайта.
 
От: Продава се спортен сайт

Тъй като няма желаещи явно, сайта се дава и срещу бартер.
Предложете нещо в замяна (статии, събмит, добавяне на фенове... ) и го получавате!
Също и не вземайте в предвид цената обявена по-горе
 
От: Продава се спортен сайт

Тъй като няма желаещи явно, сайта се дава и срещу бартер.
Предложете нещо в замяна (статии, събмит, добавяне на фенове... ) и го получавате!
Също и не вземайте в предвид цената обявена по-горе

Не, не иска и срещу бартер. Писах му на лични и му казах - "предложи какво искаш в замяна на сайта?" А той тръгна да ми се оправдава... . Еми щом човек не знае какво търси и какво иска... . Ако неговите условия бяха изгодни за мен, щях да ги приема, в случай, че не казва какво желае, то моите условия са такива - подарява ми сайта и се грижа за него, развивам го.
 
От: Продава се спортен сайт

Сайта е продаден вече :)
Не, не иска и срещу бартер. Писах му на лични и му казах - "предложи какво искаш в замяна на сайта?" А той тръгна да ми се оправдава... Еми щом човек не знае какво търси и какво иска... Аз си казах условията - подарява ми сайта и се грижа за него, развивам го.
 

Горе