Продава се уеб сайт за видео клипове Gape.bg

Webmake

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Продава се уеб сайт за видео споделяне. Сайта разполага с множество модули, като всички лесно се контролират от администраторската част на сайта. Системата е писана на Python, изцяло от нашия екип. Използван е изцяло обектно-ориентиран подход, което прави редактирането на модули елементарно.

Адрес:
http://gape.bg/http://gape.bg/
Видео клипове:
1 459
Посещения дневно: 350 (без никаква инвестиция в реклама)
Pages-Per-Visit: ~10

При продажба поемаме отговорноста за цялостното преместване на сайта на новата машина. Също така можете да разчитате на нашия екип през целия етап на развитието на проекта: разработка, дизайн, реклама и т. н.

Сайта е изцяло SEO оптимизиран. При търсене на "клипове" в Google сме на 1-ва страница. Повече от 150 души дневно намират сайта през търсещи машини.

Цена: 5 000 лева.
 
Последно редактирано:
От: Продава се уеб сайт за видео клипове Gape.bg

Ценичката ми се вижда висока, надявам се да я оправдаете с прилични скрийншоти за приходи, посещения и т.н. на ЛС. Заинтересован и сериозен съм. А каква е причината за продажба?
 
От: Продава се уеб сайт за видео клипове Gape.bg

вече сте на 2 ра страница при дума - клипове
и ползвате django за основа

Какви са приходите и скрий за посещенията
както и до кога е валиден домейна

едит не искам да спамия но за тези 5000 лв
- ще си наема екип да ми я направи за 2000-3000лв
- ще вложа 3000-2000лв за реклама и пак ще имам по-голям трафик от
350 дневни
 
От: Продава се уеб сайт за видео клипове Gape.bg

КАК ТАКА СЕО ОПТИМИЗИРАН САЙТ ЗА КЛИПОВЕ И ПРАВИ ПО 350 УНИКАЛНИ НА ДЕН ?
КОЕ МУ Е ОПТИМИЗИРАНОТО В СЛУЧАЯ?

АЗ ИМАМ ДВА ТАКИВА КОИТО ЗА ДВЕ СЕДМИЦА МИНАХА 2 000 УНИКАЛНИ А СЛЕД МЕСЕЦ 4 000 ?
БЕЗ НИКАКВА ИНВЕСТИЦИЯ В РЕКЛАМА!

явно нещо ви куца на сеооптимизацията?

сайт за клипове ако ще и не на питон а на КОБРА 3 да е писан 3 месеца пак няма стойност и една пета от това което е обявено за цена щом неможе да върже 10 000 посещения за ден
 
От: Продава се уеб сайт за видео клипове Gape.bg

@xgamer, на първа страница сме в Google. И успех с наемането на екип. Знам за личното ти отношение към мен, не е нужно да го демонстрираш във всяка тема.

@amoun, продалжавай да развиваш такива сайтове. :) Явно имаш талант.

@scorpiass, не, спонсори няма, в криза сме. :)
 
От: Продава се уеб сайт за видео клипове Gape.bg

В криза се правят кооперации. :) От мен най добрия домейн за клипове и много свободно време за работа. От вас системата. Хостинг 50 на 50. Мога да вложа и парички за малко реклама. Сео оптимизация и сам мога да правя. При интерес лс.
 
От: Продава се уеб сайт за видео клипове Gape.bg

@amoun - езика е важен, защото този сайт трябва и да се развива а не са много добрите в БГ с Питон
@Webmake - просто изразявам мнение към офертата и цената наистина е твърде висока, хоста Ви също е много бавен - поне при мен е така - гледам го с 30Mb нет на Евроком
При мен излизате на 2ра страница 1во място
 
От: Продава се уеб сайт за видео клипове Gape.bg

@xgamer, не се изразявай за добрите Python програмисти без да си наясно. Общувам с хора, които се занимават точно с това. Има фирми, които програмират само на Python. Хоста е бавен, но той не се продава, продава се само системата.
 
От: Продава се уеб сайт за видео клипове Gape.bg

не казвам че няма добри има и то доста добри, но са малко като кадри
и ако има човек който ще дава толкова пари по-добре ще е да ги инвестира в сайт с по-голям трафик - това е мое мнение
успех в продажбата
 
От: Продава се уеб сайт за видео клипове Gape.bg

хубаво? ама на отребителя ука ли му за питона и за рограмистите ?
той иска да работи
има сайтове в милиони ъти по добри от този и написани на пхп нали
5 000 лева за кое да ги дам ми кажете
за 200 лева ще ви дам готова 100 пъти о добра система със сео за милиони !!!
глупости са това сега 5000 лева ...
за 300 ши го направя останалите ще ги изпия :)
 
От: Продава се уеб сайт за видео клипове Gape.bg

малко разводняваме темата но на потребителя не му пука
но на собственика ще му допука ако иска да се развива
Проблема на този сайт е друг и той е много съществен, ако не се решат няма да има развитие
 
От: Продава се уеб сайт за видео клипове Gape.bg

Открийте разликите

e82297caa39ca9f7e13ab60e69e8b78c.png

-
logo.gif
 
От: Продава се уеб сайт за видео клипове Gape.bg

@xgamer - ще се радвам да чуя проблемите. Наистина, стремиме се да ги оправяме. :)

проблемите не са грешки в кода а по-скоро изпълнението
не мисля че тук трябва да дискутирам как се прави успешен сайт
 
От: Продава се уеб сайт за видео клипове Gape.bg

Определено не струва над 1000лв. То дори тези са много, но като се има предвид, че ценя труда на хората ... Имайте предвид обаче, продавачите, че сайт се продава по друг начин, а не как е написан и колко модули има. Пример: Vbox7 може да е много по-ламе от вашия, но пак струва повече, що ли?
 

Горе