Продава се част от Sdelkite.bg

От: Продава се част от Sdelkite.bg

И мен ме интересува каква е цената, какви са приходите, какви са разходите.
 
От: Продава се част от Sdelkite.bg

Онлайн бизнес и телефон ... не се излагай. И за какво да ти звънна - да ти кажа мейла ми, за да ми отговориш на въпросите и да ми изпратиш нещата които ме интересуват ... излагаш се ...
 
От: Продава се част от Sdelkite.bg

Знаеш ли как обичаме тук подобни оферти ?
 
От: Продава се част от Sdelkite.bg

Ами пиши ми тогава на лично, с мейла си и какво инфо искаш. Оставил съм телефон за всеки случай. Не мога да разбера какъв точно е проблема!
Амон - писал съм в секцията за продажби. Какво точно не ти харесва? Като не ги обичаш, не ги чети. Лесно е!
 
От: Продава се част от Sdelkite.bg

не е лесно защото ни писна всеки да си прави квото иска и да си продава квото иска за колкото иска..офертата трябва да е пълна с детайли..иначе не се харесва и се омазва темата..сеш се?
попрочети малко из форума как стоят нещата.. това не е пазаря в квартала.
 
От: Продава се част от Sdelkite.bg

ето това ............:
Амон - писал съм в секцията за продажби. Какво точно не ти харесва? Като не ги обичаш, не ги чети. Лесно е!
 
От: Продава се част от Sdelkite.bg

Ок, съжалявам, че не съм подал офертата във формата, в който държите да е. Бях достатъчно любезен да оставя телефон за връзка, на който да ме намерите за повече подробности, както направи и купувача :)
 
От: Продава се част от Sdelkite.bg

Успех, като гледам домейна се води на физ лице, няма фирма, няма нищо, как ще ги оправите тези проценти ... идея си нямам :)
 

Горе