Продава се Bulgaria Gazette

Webber

Member
Рейтинг - 66.7%
6   3   0
Здравейте,

обмисляме продажбата на Bulgaria Gazette - [url]www.bulgariagazette.com[/URL].

Сайта изкарва около 40$ на месец от AdSense. Отделно има до момента спечелени 1700 лв. от директни рекламодатели – до момента 4 фирми, рекламирали при нас за по 2-3 месеца, като към такъв начин на монетизация се стремим.

Съдържанието е на 90% уникално, имаме едитор, който превежда статиите от български.

Излизаме в топ 5 в google.com за "bulgaria news", както и за много ключови думи свързани с тематиката.

Трафикът е различен - между 350 и 600 уникални посещения на ден, главно от Google и чуждестранни сайтове, които са поставили линк към нас. При събмит в социални мрежи на новините от деня достига над 1000.

Имаме около 35000 backlink-a към страницата.

Ако проекта за Вас представлява интерес, моля свържете се с нас на e-mail: office @ bulgariagazette.com. Ако имате някакви въпроси, не се колебайте да ги зададете.
 
От: Продава се Bulgaria Gazette

Цената на този проект е много относителна, имайки предвид работата на редактор и целенасочеността към директни рекламодатели, затова не мога да определя точна цена. Информативно мога да споделя, че за момента съм получил оферти в ценовия диапазон от 1000 - 2500 лв...
 
От: Продава се Bulgaria Gazette

Това означава ли, че не те удовлетворява този диапазон 1000-2500 лева
 
От: Продава се Bulgaria Gazette

Донякъде ме удоволетворява, просто офертите съдържаха и други каузи...
 
От: Продава се Bulgaria Gazette

Очаквам нови оферти, преговорите до момента с потенциални купувачи не доведоха до сделка...
 
От: Продава се Bulgaria Gazette

Ми те последните новини в сайта са от октомври 2009 :)
 
От: Продава се Bulgaria Gazette

Така е, в момента проекта е onhold, но все още си има добър PR на начална и множество вътрешни страници, добри посещения, супер индексиране - първа страница в Google.com за "bulgaria news" и т.н... Проекта макар и е със спрени нови статии в никакъв случай не е умрял.
 
От: Продава се Bulgaria Gazette

Явно го е закъсал, кажи си цената (нормалната) за сайта ида се приключва ;)
 
От: Продава се Bulgaria Gazette

Тук си дошъл на интересен да се правиш ... Нямам друго какво да ти кажа!
Това си е мой проблем, тебе какво те интересува като 3то лице ? та се мешаш
 

Горе