Продава се: Продава се chernamaska.com

jufo

Active Member
Рейтинг - 100%
15   0   0
Здравейте , преди време го бях пуснал за продажба , но реших да го запазя за себе си ( и добре ,че не го продадох).
Сайта е www.chernamaska.com , от вчера е подновен за 1 година.

Още като го пуснах (миналата година по това време) , веднага стана много популярен.. може би е първият сайт за черна маска за лице в България. Преди да го пусна , предимно маските се продаваха в OLX , базар и т.н... и то не от фирми , а от физически лица (най-вероятно мамчета , който искат да изкарат допълнителен лев).. След моят сайт , доста фирми копираха от мен и направиха сайтове - съответно и конкуренция. Може би 50% , ако не и повече са ми копирали част от текста в сайта или някой директно copy/paste.. даже и от Емаг са ми копирали , но здраве да е.

Не съм пускал реклама никъде , може би повече от половин година.. поръчките намаляха и като цяло нямах време (особенно лятото) да се занимавам с него.
В момента има около 300 посещения месечно от Google , пак казвам без никаква реклама абсолютно никъде.
Преди време правеше 200-300 уникални само за ден... но има адски много конкуренция.

Та.. с малко правилна реклама , свързване с търговци (дропшипинг , афилиейт) , може да спомогне за доста повече продажби. В момента правя по средно 15 продажби на месец. Ако се пусне рекламка тук там , olx , bazar , fb , adwords и т.н.. съм сигурен ,че ще има поне по 70-80 продажби месечно , ако не и повече.
Заминавам за чужбина след 10 дни и незнам колко ще стоя там , за това и съм решил да се разделя с него.. няма кой да се занимава..

Не съм се спрял на точна цифра , спрямо продажбата... Приемам всякакви оферти на ЛС.
При евентуално сключване на сделката , давам пълна и изчерпателна информация от къде да си набавите продукта на най-ниска цена и бързо пристигане в България. Отделно имам над 100 броя черни маски за лице , който мога да дам заедно със сайта.


За всякакви въпроси и повече информация , пишете на ЛС.

Поздрави!
 
Повдигам темата.
 
В последните 3 месеца има около 100 поръчки , без абсолютно никаква реклама.
Средно се пада по 1 поръчка на ден.
С реклама във ФБ или някъде другаде ще се вдигнат значително.
Истината е ,че съм се насочил към друга тематика и сайта си търси нов собственик.
Давам кординати за wholesale продавачи , който продават маската на смешна цена.

Моля само сериозни купувачи да ми пишат на ЛС.
Цената която търся е около 1000лв (без пазарлъци) + останалите маски като подарък.
 

Горе