Продава се Facebook страница с 81 000 + почитателя , + бонус уебсайт

webboz

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Сайта е продаден може да закриете темата .

Поздрави .
 
Последно редактирано:
От: Продава се Facebook страница с 81 000 + почитателя , + бонус уебсайт

Тази оферта изби рибата (за добро или за лошо).
 
От: Продава се Facebook страница с 81 000 + почитателя , + бонус уебсайт

От тази вечер 12.00 започвам да публикувам линкове към ********.*** , на сайта има публичен тикско брояч , така че всеки може да проследи резултатите и количеството уникални посетители. Като един вид доказателство за трафика :)

Поздрави .
 
Последно редактирано:
От: Продава се Facebook страница с 81 000 + почитателя , + бонус уебсайт

webboz нали знаеш, че един сайт е ценен когато трафика му идва от търсения в гугъл ??? Иначе дано някой да се навие да ти даде 15 000 за този сайт в тази криза.
Пожелавам ти го !!!
 
От: Продава се Facebook страница с 81 000 + почитателя , + бонус уебсайт

Трафика всъщност е най ценен когато идва с директно зареждане на URL-то в адрес бара . А тук става дума за публика ( няколко хилядна ) , Facebook трафика е изключително читав . Чрез приложения , страници и facebook connect , уебмастърите отдавна са се научили да използват този трафик и да го монетизират чрез social marketing . В мрежите на Twitter , Facebook , MySpace , Bebo etc. , а и благодаря за добрите пожелания . А относно цената , при положение че правилно насочената реклама в 4-те страници , с около 100 000 почитателя общо , може да прави по $50 от адсенсе. дневно без никакъв проблем . И да служи за трамплин на приложения и други групи и страници , не мисля че е висока :) В крайна сметка ако няма желащи , ще ползвам страниците за моя сайт и за английските ми проекти ( около 7000 почитателя не са в BG ) .
 
От: Продава се Facebook страница с 81 000 + почитателя , + бонус уебсайт

15 000лв наистина са много пари и малко хора (ги имат и) биха ти ги дали. Разбира се, всеки човек оценява труда си максимално, което е напълно нормално. Аз обаче имам друг въпрос към теб, или по-скоро е предложение. Защо не продаваш линкове? Определи цена за пускане на линк в страницата ти във ФБ. Така ще докараш приход докато си в очакване на Големия купувач :)

ПС: Ако решиш да подходиш по този начин драсни една цена за линк/пакет линкове, както си го определиш всъщност. На такава сделка съм навит, а вярвам и че още мноого хора ще са.

Поздрави и успех
 
Последно редактирано:
От: Продава се Facebook страница с 81 000 + почитателя , + бонус уебсайт

Здравей , значи и аз съм си го мислел това за линковете , но във крайна сметка си прецених че е по добре да рекламирам моя сайт , и да вмъквам линкове между стандартните постове . Идеята ми първоначално беше да изградя няколко сайта да се обслужват от страниците ми . Но в последствие реших да се насочвам към външния интернет.

Относно цената това 15 000 лева е общо за страницата и за сайта + останалите три страници които добавят още 20 000 почитателя .

Винаги е възможен коментар на цената особенно ако става дума само за най-голямата страница . Въпроса е , че парите се избиват , днес попаднах на едни колеги в фейсбук който имат страница с 50 000 почитателя и тази вечер мисля че ще бъде партито което организират за почитателите на страницата .
Всеки може да се запише в Event-a който е публикуван пред феновете и забелязах , че в графата "Ще присъствам" количеството хора е доста голямо.

Друг голям плюс е че благдоарение на голямата страница , фирми и компаний както и уебсайтове могат да си лансират Страниците и Приложенията страхотно бързо и безплатно , чрез реклама върху самата страница. И така да затвърдяват присъствието си във Фейсбук.

Но евентуално ако реша нещо за платени линкове , ще пиша тук задължително :)

Поздрави :)
 
От: Продава се Facebook страница с 81 000 + почитателя , + бонус уебсайт

Ами ти решаваш, все пак е твое творение, но ти казвам, че почти всеки в твоето положение би се възползвал и би продавал линкове. Примерно 5 линка по 20лв - 100лв за деня, чисти пари. А иначе можеш ли да пуснеш линкове към останалите 2 странички?
 
От: Продава се Facebook страница с 81 000 + почитателя , + бонус уебсайт

дам и примерно както си направил бутон за твоя сайт :Д ако се продаде и 1 такъв бутон също може да се намерят хора да го купят
 
От: Продава се Facebook страница с 81 000 + почитателя , + бонус уебсайт

Абе какво приказва тоя болен мозък 15 000 за акаунт във фейсбуук , айде няма нужда . Ако му го купи някой ще си отрежа главата.
 
От: Продава се Facebook страница с 81 000 + почитателя , + бонус уебсайт

не бе като цяло зависи от гледната точка ако имаш продукт който да продаваш и който може да ти донесе много повече от масовата му продажба и е насочен към обикновения потребител защо не това е като да си купиш реклама направо във фейсбуук
от друга страна има и риска да се окаже че даваш 15бона за едно нищо ако файсбуук делне страницата ти духаш супата

така че офертата е леко притиснителна
аз лично ако бизнес насочен в продажбата на продукти бих се замислил сериозно за закупуване
а й да отбележим че това е пазар и в 90% от случайте след диспут цената пада значително така че от 15к може стане на 5 или 10 зависи от това до колко продавача е на зор :Д
 
От: Продава се Facebook страница с 81 000 + почитателя , + бонус уебсайт

.. един сайт е ценен когато трафика му идва от търсения в гугъл ???
Не.
Макар, че е преобладаващата представа из българските вебмастърски форуми...
 
От: Продава се Facebook страница с 81 000 + почитателя , + бонус уебсайт

така е в бг предимно се смята че щом не е от гоогле значи трафика е скапан

по-принцип преди години бих се съгласил с това :) за бг говоря
но сега има много източници на трафик който ти водят таргетиран трафик който също като от гоогле може да ти носи продажби
 
От: Продава се Facebook страница с 81 000 + почитателя , + бонус уебсайт

Пич , нали се сещаш ,че и аз мога да си направя група , с още по привлекателно заглавие , която да събере също толкова почитатели ,че и отгоре ;) ... Тогава и аз ли я да надуя някаква цена , подобна на твоята. Нищо лично просто е несериозна твоята оферта.. 1000/2000 лв. ако му вземеш трябва да празнуваш ;)
 
От: Продава се Facebook страница с 81 000 + почитателя , + бонус уебсайт

В българския фейсбук няма Страница с нормално заглавие събрала над 80 000 почитателя .. В момента 80 000 е минала "АЗ СЪМ ПРОТИВ ПАМЕТНИКА НА ТУРСКИЯ ВОЙН " ти ако направиш примерно " АЗ СЪМ ПРОТИВ БОЛКИ В ДУПЕТО " определено ще ги надминеш . Успех и Поздрави

А и цената е общо за всички четири страници и за уеб сайта /.
Ако някой иска едно от тях цената ще е минус останалите неща т.е по малка

Mежду страница и група има огромна разлика .

А това със собствеността от трети човек гледайте на част от продажбата като на отдаване под наем за постоянен период от време . Това е все едно на един голям площад да си оставиш сергията за бонбони на друг човек. От този човек зависи в бъдеще дали сергията ще продаде повече бонбони или шефа на площада ще дръпне шалтера ако новия управител продава развалена стока или се е*ава с клиентите .

Никак нямам зор да продавам каквото и да било ... Евентуално ще изчакам още няколко месеца и когато аудиторията стане около 200 000 , ще лансирам няколко сайта с sms-и , и един с регистраций . Или най-малкото ще наемам някоя кръчма и ще правя партита на всеки 2 месеца . Възможностите са доста въпрос на креативност.

Поздрави
 
Последно редактирано:
От: Продава се Facebook страница с 81 000 + почитателя , + бонус уебсайт

Хайде и тук ще пусна това мнение.

Добре, как се продава нещо, което зависи съвсем от 3ти човек ( фирма ), който дори не знае за това?

А и какви са тези смешни истории от рода на това - 20 долара на ден, за да се пуска реклама, за да се присъединяват хора.

Ще дам пример - в 20:00 часа на 10ти се прави група. Слага се снимка, описание и едно заглавие, колкото да не е празна групата. В 21:00 се поканват всички мои приятели от фейсбуук акаунта ми - на другият ден, в 10:00 има 2 000 човека, 2 дена след това има в момента близо 5000 човека. Е, нито цент не съм дал за това, а тези 5000 човека си ги има, харесват и коментират линковете и коментарите, които се пускат.

Какво правим сега, да седна да продам тази страница във фейсбуук за 3-4 хиляди и да си пея, е не знаех ,че става така.

Виж, друго може да се направи. Да предлагаш пускане на линк в страницата, по-удачно ще е. За 20-30 лева на статия, може да изкараш доста пари.
 
От: Продава се Facebook страница с 81 000 + почитателя , + бонус уебсайт

На тебе май ти е хоби да пускаш мнения насам натам . за 2 дена 5000 човека , ехее браво браво , само напред и нагоре Цеци . ЦСКА - Форевър енд Евър ! , Айде наще
 
От: Продава се Facebook страница с 81 000 + почитателя , + бонус уебсайт

Гадно ти стана, че коментирам темата ти?
Тогава не пускай тема, приятел.
 
От: Продава се Facebook страница с 81 000 + почитателя , + бонус уебсайт

Не естествено :) Извинявай ако има нещо , поздрави :) Всеки може да си коментира свободно каквото желае , по точно аз не бях прав че ти направих забележка , извинявай :)
 
От: Продава се Facebook страница с 81 000 + почитателя , + бонус уебсайт

webboz, ти май си дошъл да се похвалиш със страницата си, а не да я продаваш. Аз останах с такова впечатление. Или това в част от пазарлъка, да ни обясняваш подробно как ще я развиеш, ако никой не иска да даде 15 000 лв?!?
Аз предлагам да се направи тема ' Похвалете се със сайтовете си и ги оценете' и ПАЗАР да не се превръща в място за разтягане на локуми.

Имам и 1 бизнес въпрос:

Как ще ми гарантираш, че Фейсбук няма да ми затрие страницата утре? Едно е да продаваш/купуваш сайт и сам да определяш кога сайта да бачка, кога да не бачка. Друго е Фейсбук да има последната дума и ако преценят, че тази страница нарушава общите им условия, а именно, че вместо група, си създал страница с общо съдържание, отдаването под наем ще иде на вятъра, а с него и 15 000 лв.
 
Последно редактирано:

Горе