Продава се: Продава се FILMARENA.NET ДОМЕЙН + ХОСТИНГ

anony123

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продавам домейн + хостинг и работещ сайт 1000+ дневни посещения
Добавям GA снимка за последните 3 месеца - https://i.imgur.com/B2D0wKQ.jpg

Повече информация за хостинга и домейна на ЛС
Сайта вмомента вади от 70-80$ последните два месеца като по празниците декември месец около 200$

Цена по договаряне

Моля само заинтересовани да се свързват с мен домейна и хостинга не са Български!
 
Пич, опита се да ми продадеш сайта за 700 лв. сега го пробутваш за 350 лв. ? Тази работа нещо мирише. Освен това този тип сайтове нарушават сериозно авторските права и е въпрос на време да ban домейна. Да се свържат с хостинг компанията и да ти спрат хостинга. В най-лошия случай могат да се оплачат до cybercrime.bg и тогава ще последва съдбата на motikarq.com
 
като ти мирише ставай и се махай ПИЧ,скъсан си като всички останали които само разпитваха за цена, нищо не се продава имах нужда от спешни вече нямам живи и здрави може да изтриете темата
 
нарушават сериозно авторските права
Не искам да спамя темата на човека, но никое авторско право не нарушава. Филмите не се хостват на негов сървър/хост. Един вид сайтът е каталог. На подобен принцип работят и торент сайтовете.
 
Качвате филми в openload.co или подобни сайтове за share files и стриймвате чрез сайта. Това също е в нарушение на авторски права. Ако решат да се заяда ще си имате неприятности със сигурност :) Освен това гугъл банва подобен тип сайтове, като ги изключва от търсачката, заради нарушаване на авторски права. Разучих как стоят нещата с подобен тип сайтове и определено вече не проявявам интерес.
 
Качвате филми в openload.co или подобни сайтове за share files и стриймвате чрез сайта. Това също е в нарушение на авторски права. Ако решат да се заяда ще си имате неприятности със сигурност :) Освен това гугъл банва подобен тип сайтове, като ги изключва от търсачката, заради нарушаване на авторски права. Разучих как стоят нещата с подобен тип сайтове и определено вече не проявявам интерес.

Това, че е дал линк , не означава , че той го е качил, и дори и да е така, остава да го докажат. Стига глупости, след като си се интересувал от сайта като цената е била 700 лева, сега защо не го купиш за 350? Не мога да ви разбера, плюс това му обясняваш, че нарушавал авторски права - ами че защо тогава си се интересувал да го купуваш след като е толкова голямо престъпление според теб. А ГДбоп Cybercrime нищо няма да направят, най-много да го викнат да пише някакво обяснение и то само ако хора държащи авторските права подадат сигнал, а не такива като теб, и последно - дори и да го викнат, винаги може да каже, че просто е намерил линка, а пък ГДбоп да се оправят със сайтовете като openload . co или които там визираш, да търсят тях.
Знам, защото съм бил в бопа в cybercrime , по сигнал на БНТ и СИА заради 21 секундно видео, не ядат хора.
 

Горе