Продава се iskammp3.com

exP

Banned
Рейтинг - 100%
1   0   0
ето линк към тиксото:http://www.tyxo.bg/?39802
Пр:2
Потребители:11 000
Песни:23 000
Причина за продажба:Човека почва да се занимава с друг сайт
Месечен доход:от 300 до 400 лева от EasyTrader
Цена:1200 лева

За контакти:На лс или скайп:blondin400
п.п сайта е на приятел и му правя услуга
 
От: Продава се iskammp3.com

ами първо човека каза че го продава за толкова но след като му казах как се смята цена на сайт каза първо да видя колко дават и не съм едитнал мнението ся няма никакви проблеми сайта върви с пълна газ но няма време да го подържа почна друг голям проект
 
От: Продава се iskammp3.com

На мен ми харесва сайта, но някакси не виждам музиката да е на друг сървър :) Всичко което свалям го свяла директно от искаммп3.ком ..не пренасочва към дръг сървър. Би ли обяснил схемата щом не е на този сървър музиката :). Сигурен ли си, че приходите месечно са 300-400 лева от EasyTrader ? Аз лично съм заинтригуван от сайта, но би ли ми обяснил това което не ми е ясно :)
 
От: Продава се iskammp3.com

Така песните се дават линкове от дата.бг , а също така е настроен потребителя като качва песен от пс-то си да се качва директно в дата.бг демек интегриран е с акаунт в който се логва автоматично и качва песента нито 1 песен не е на сървъра на сайта

http://ex-tv.net/stats.JPG ето статистика към EasyTrader

Цената е 2000 вече ! Може да има лек коментар по цената но след пресмятане парите се избиват за 3-4 месеца затова се дига цената
 
Последно редактирано:
От: Продава се iskammp3.com

А за доходите можеш ли да докажеш, че се печели по 300-400 лева месечно. Пиша ти понеже съм впечатлен от сайта, харесва ми като дизайн и изпълнение :).
 
От: Продава се iskammp3.com

има линк в горното ми мнение към статистиката

крайна цена 2300 лева ! който иска да пише
 
От: Продава се iskammp3.com

Пичага, така не се прави бизнес :) С 2 въпроса си вдигна сам цената със 100%. Съмнявам се да можеш да го продадеш по този начин. Blinky, чакам да го накастриш :п
 
От: Продава се iskammp3.com

съжалявам не я дигам аз а собственика на сайта... просто отначало каза 1200 , а след 5 минути ми каза да взема колкото мога и му казах да определи крайна цена и каза 2300...
сори не съм виновен аз
 
От: Продава се iskammp3.com

хмм и ако дата.бг резне акаунта ко праим? Целия сайт отива на кино. Иначе кофти оферта предлагаш.. от 1200 на 2300 ..
 
От: Продава се iskammp3.com

хмм и ако дата.бг резне акаунта ко праим? Целия сайт отива на кино. Иначе кофти оферта предлагаш.. от 1200 на 2300 ..


така не всички песни са им в акаунта те имат ограничение на акаунта какво всички други.... и мисля че даже пак е ниска цената но собственика си я определи !
 
От: Продава се iskammp3.com

Според мен никой няма да даде 2300 за сайта.. 1200 беше приемлива цена за която можеше да поговорим.. но 2300.. :) Успех с продажбата
 
От: Продава се iskammp3.com

Крайна цена 2300, крайна цена 1500.. маймуни ли разигравате, бизнес ли ще правите или просто и вие незнаете какво продавате и как се оценява, че гледате да налучкате колкото се може повече?
 
От: Продава се iskammp3.com

Ей голям спам тук и реших да го видя и аз този сайт
за какво става въпрос - :arrow:

Network Timeout
The server at iskammp3.com is taking too long to respond. :eek:

Нищо не видях.....8):(
 
От: Продава се iskammp3.com

ами за това говорех ;) махнали са го изглежда
 

Горе