Продава се: Продава се Opozicia.com

slavchev

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
113   0   0
Сайтът е от декември месец, до момента има 5076 публикации, всички новини са с уникално съдържание, има много силни линкове и фен страница с над 15 000 фена. Приходите до момента са 7000 лв, цената която търся за сайта е 6000 лв.

Посещения до момента: 2 500 000, генерирани импресии: 4 600 000
От социални мрежи: 2 100 000, директни посещения: 250 000, от търсачки: 28 000, реферали: 4 600, други: 1000
Средна продължителност на сесията 2:44 минути, степен на отпадане: 62%

Платформа: WordPress 4.2.2
Тема: Jarida
Домейнът изтича декември 2016 г.
Рекламни мрежи: AdSense, EasyAds, AdCash, Adnow.com

За повече информация пишете в темата или на ЛС
 
Последно редактирано:
От: Продава се Opozicia.com

колко са точните приходи за последният месец от адсенс и колко е органичният трафик за месец назад?
 
От: Продава се Opozicia.com

колко са точните приходи за последният месец от адсенс и колко е органичният трафик за месец назад?

370 евро и 6000 посещения от гугъл
 
От: От: От: Продава се Opozicia.com

Ти пък кой си бе мишкар? Пиши си в спамаджийските теми и не ми осирай моите! Пари имаш ли да купиш сайта, че ми се пениш? Адсенс има ли - ИМА! Бил баннат сайта... смешник

Моля те колега драсни ми на ЛС как става тоя номер с адсен. Благодаря ти предварително.
 
От: Продава се Opozicia.com

@славчев не те е срам, изтри ми умните коментари,,, а за цената дето питах виде ли

Ама внимавай ква цифра ще кажеш, че съм много плашлив,,, не можеш ме стигна
 
От: Продава се Opozicia.com

Аз на подобен тул няма как да вярвам. Тоя например казва, че сайта не е баннат. На кое вярвате повече? На очите си (в случая има реклами на AdSense в сайта) или на някакъв измислен тул? Поздрави за сайта и приходите.
 
От: Продава се Opozicia.com

Здравей колега.
Аз проявявам за закупуване на сайта.
Може ли да ми изпратиш Skype за контакт за да мога да говоря с теб директно, или ти може да ме добавиш в посоченият от мен сайп.


Поздрави
М!
 
От: Продава се Opozicia.com

Промоция - продавам сайта с всичките му фб страниции, които са общо със 100 к. фена
 
От: Продава се Opozicia.com

Желаещи няма ли :) лято е, инвестирайте си парите в нещо разумно, не ходете по морета :)
 
От: Продава се Opozicia.com

Да ударя едно рамо. Сайта си заслужава. Вървежен е и постоянно го засичам из фийда във фейса. ;)
 

Горе