Продава се Pojelaniq.com

Amigo0o

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
29   0   0
Продава се Pojelaniq.com

Сайт + домейн (регистриран до 10-mar-2011 @ GoDaddy)

Домейна е уникален не като всичките сайтове за пожелания с завъртяни домейн имена.

Посещенията минават 1000 в празнични дни.
 
Последно редактирано:
От: Продава се Pojelaniq.com

Ами да ти кажа не съм засичал щото ползвам общ адсенс акаунт от няколко сайта и влизат на едно място приходите. Иначе няма да са доста защото не са някви привличащи вниманието реклами и съм ги сложил колкото да има. Иначе може да се промени темплейта на сайта или да се сложат на по видно място рекламките. :)
 
От: Продава се Pojelaniq.com

Промоционална цена 250 лева само до края на тази вечер :)
 
От: Продава се Pojelaniq.com

Повече не мога да свалям.
 
Последно редактирано:
От: Продава се Pojelaniq.com

имаш ли лиценз за темата ?

или тя е безплатна ? защото я има в нета ....
 
Re: От: Продава се Pojelaniq.com

Ами да ти кажа не съм засичал щото ползвам общ адсенс акаунт от няколко сайта и влизат на едно място приходите. Иначе няма да са доста защото не са някви привличащи вниманието реклами и съм ги сложил колкото да има. Иначе може да се промени темплейта на сайта или да се сложат на по видно място рекламките. :)

Добре де ти защо си го правил този сайт тогава? Като хоби ли нещо? В непразнични дни колко са посещенията? Или и те са на общ брояч :)? Посещенията от къде са, пробвах в Google и не видях да излиза за нещо?
 
От: Продава се Pojelaniq.com

Заинтересован съм, дай статистика на приходи, посещения и т.н.
Това че адсенса е общ не пречи да направиш едно извлечение по канали и PrintScreen
 
От: Продава се Pojelaniq.com

Брояча го сложих преди малко щото бях сменил темата временно иначе ето снимка от други дни

feadb887a13c2c44.png


Може да се дооптимизира сайта и ще бъде първенец с този домейн на тема пожелания. По принцип не смятах да го продавам но съм малко на зор пък и на почивка ще ходя и го давам на тази ниска цена.

ПП: Историята на домейна е от 4 години (2006) година.
 
От: Продава се Pojelaniq.com

Значи имам интерес ама ти се излагаш.
За пореден път не казваш нищо за приходи, от това си вадя извод че нямаш.
Продаваш нещо за което нямаш адекватна информация за посещенията, като гледам от април месец колко са, не вярвам сега да са повече.

Искаш 120лв.
Добре кажи ми какво продаваш за тези пари? Не са онлайн доходи, не е трафик, няма те из серпа, нищо!
Пожеланията вътре не са авторски, значи и те не са включени в цената.

Мога да ти предложа 20лв за домейна, защото не виждам какво ценно има в тоя сайт. Ако не съм прав - опровергай ме. Ще се радвам да не съм прав и да ми покажеш статистика с над 500 човека вътре, както и разпечатка от приходи над 10лв месечно

Не ме разбирай погрешно ама без приходи и трафик, каква ще е разликата ако си купя един домейн и му копирам твоето съдържание?
Ще ти отговоря за да не се затрудняваш: около 100лв.
 
От: Продава се Pojelaniq.com

Значи виж сега, ако целта ми беше да вадя "милиони" от адсенса щях да накича сайта с ярки банери да загрозя дизайна и при тея 1000 посещения да има 10-15% CTR най-малко. Както виждаш съм сложил само един банер символичен колкото да се запълни сайта. Целта ми е да промотирам мои сайт по празниците. Пък и не съм те карал на сила, офертата ще е валидна още 2-3 дни докато замина, след това вече няма да има защо да го продавам за 120 лева камоли за 20 колкото ми предлагаш ти.
 
От: Продава се Pojelaniq.com

Поне разбрахме кой ти е сайта и колко е оптимизиран :)
 
От: Продава се Pojelaniq.com

Поне разбрахме кой ти е сайта и колко е оптимизиран :)

Някаква нотка на заяждане ли усещам? Ако нямаш намерения да купуваш поне не си чеши пръстите в моята тема!
 
От: Продава се Pojelaniq.com

Някаква нотка на заяждане ли усещам? Ако нямаш намерения да купуваш поне не си чеши пръстите в моята тема!
Нищо подобно, ако съм те засегнал приеми извиненията ми.

Исках да кажа че просто разбрахме по нещичко, ти сам каза че му трябва оптимизация.
 
От: Продава се Pojelaniq.com

Подкрепям мнението на thinkfast. При това правилният домейн е pojelaniya.com :)
 
От: Продава се Pojelaniq.com

Подкрепям мнението на thinkfast. При това правилният домейн е pojelaniya.com :)
Не е вярно, правилният е pozhelaniya.com
 
От: Продава се Pojelaniq.com

От гледна точка на търсачките и трите домейна са правилни:)
 
От: Продава се Pojelaniq.com

Вярно не вярно заебете тея глупости най-важното е кое най - често пишат потребителите от страна на търсачките и 3 те са вярни но кое бихте написали вие !?

pojelaniq.com
pozhelaniya.com
pojelaniya.com

Аз мисля , че първото....
 

Горе