Продава се: Продава фейсбук група 57к човека

legio1

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продава Фейсбук група с 57к човека групата се администрира добре 62% жени 38% мъже групата е за търсене и предлагане на работа в софия
 
Давам 1000 лв. Ако решиш драскай.

Поздрави!
За 1000 една друга мога да ти предложа в момента с 24 к човека, Работа за Българи в Германия има голям потенциал едвам смогвам да ги одобрявам
 
Последно редактирано:
Да и от 50 човека - 51 не я купиха. Завишавате цените на нещо неефектно ;)
А ти братле пък прекалено много искаш да купуваш , ама на цени от преди 5 години. Теб като гледам те влекат цени от 1 стинка на фен и всичко отгоре ти се вижда много. Ама хайде вече да вземем да сменим календара. Като не е ефективно или си развиваш групи и страници и отделяш необходимото време за това или си плащаш на фейсбоклука и ще ти дойдат по 15 стинки на фен ;)
 
А ти братле пък прекалено много искаш да купуваш , ама на цени от преди 5 години. Теб като гледам те влекат цени от 1 стинка на фен и всичко отгоре ти се вижда много. Ама хайде вече да вземем да сменим календара. Като не е ефективно или си развиваш групи и страници и отделяш необходимото време за това или си плащаш на фейсбоклука и ще ти дойдат по 15 стинки на фен ;)
Аз за разлика от днешните календарни хора - знам какво купувам и колко струва. Аргументирай се за група с 20к човека - какъв ефект има от нея и оправдай исканата цена. Ще ти дам пример: Те евентуално,ако не са вкарани с покана са се присъединили за да плюят политици. Клиента ти купува групата и им пуска рецепти,новини или вицове... Впоследствие какво получава, една нулева активност или съм назад във времето?
 
Клиента ти купува групата и им пуска рецепти,новини или вицове... Впоследствие какво получава, една нулева активност или съм назад във времето?
Мен ако питаш въобще не си ВЪВ времето. Ако си в час с тази дейност не би следвало да "получиш нищо". Спазвай интересите на таргета хора и няма да получиш нищо.
За да ти дам пример ще използвам групата на колегата за сериали. Ами логично ,е че ако я вземеш и хората там са основно жени предполагам и то в по-напреднала възраст и я направиш за фитнес уреди, че това няма да ти донесе дивиденти (А много хора точно тази грешка правят).

Ти ми направи впечатление просто ,че навсякъде цените са ти много (Групи, страници , сайтове ;) )

Само ще вметна, че съм съгласен и с теб до някъде , че има много групи и страници , които дори не си струва и за без пари да ги вземеш защото са тотално умрели и със сигурност мога да кажа ,че нямат съживяване стигнат ли такова ниво и им се искат пари като за активни стр/групи
 
Колкото по-голяма е групата толкова е по-скъпа. Но цените са до 5000 лв. Всичко над 5000 вече не си заслужава риска , защото групите не са вечни реално ти продаваш нещо нематериално, което не е твое и не можеш да дадеш гаранция от година , две на купувача че тази група ще съществува. И то до 5000 говорим за групи от порядъка на 150 до 300 +хил.

Реално никой няма да плати 10 000 лева на цената на един автомобил от среден клас за нещо което реално не е твое и утре може да го няма. Защото утре като ти свалят групата тя няма да струва 2 3000 а 0 лв.
 
Реално никой няма да плати 10 000 лева на цената на един автомобил от среден клас за нещо което реално не е твое и утре може да го няма. Защото утре като ти свалят групата тя няма да струва 2 3000 а 0 лв.
Да попитам - Каква е гаранцията Ви във такъв случай за 10 000лв. на кола среден клас?
Защото знаем много случаи, където още след закупуването на автомобила колата след няколко стотин километра спира..
За мен лично гаранция няма никъде - Всичко е риск .. или печелиш или губиш
 
Да попитам - Каква е гаранцията Ви във такъв случай за 10 000лв. на кола среден клас?
Защото знаем много случаи, където още след закупуването на автомобила колата след няколко стотин километра спира..
За мен лично гаранция няма никъде - Всичко е риск .. или печелиш или губиш
Интересен коментар ми пускаш. Но колата можеш да си я поправиш, но групата няма да я върнеш.
 
Интересен коментар ми пускаш. Но колата можеш да си я поправиш, но групата няма да я върнеш.
Имах предвид друго.. едното е пасив другото актив. Автомобила освен да ви взима, друго няма да ви даде. Групата може да ви изкарва стравнително добри доходи. Дали от реклама към клиенти или промотиране на Ваш продукт/бранд.

п.с. Не знам кой би дал пари за група, която да я има просто ей така. Групи се купуват с цел печалба
 
Имах предвид друго.. едното е пасив другото актив. Автомобила освен да ви взима, друго няма да ви даде. Групата може да ви изкарва стравнително добри доходи. Дали от реклама към клиенти или промотиране на Ваш продукт/бранд.

п.с. Не знам кой би дал пари за група, която да я има просто ей така. Групи се купуват с цел печалба

То това е ясно , то и колата може да я направиш на такси и да ти носи приход. Има различни групи неактивни и активни. Има хиляди умрели групи в които няма живот, това че пише 100 000 не означава че групата е от толкова , активните вътре може да са останали 20 000. И една малка новосъздадена активна група от 30 000 да е по- добра от тази с 100 000. Не всяка може да носи приходи.
 
То това е ясно , то и колата може да я направиш на такси и да ти носи приход. Има различни групи неактивни и активни. Има хиляди умрели групи в които няма живот, това че пише 100 000 не означава че групата е от толкова , активните вътре може да са останали 20 000. И една малка новосъздадена активна група от 30 000 да е по- добра от тази с 100 000. Не всяка може да носи приходи.
Е да, затова щом ще даваш такива големи суми пари се иска подробна информация и статискика за групата.
 

Горе