Дай повече информация. Много бейсик неща. Трафик, система, хостинг, домейн платени до.... Ей такива. Успехи от мен де.
 
Малко ми звучи - инсталирах един "WooCommerce" качих 5 продукта, клиента не ми даде 2к и сега ще го продавам.

Пуснете линк , обявете цена ... Не ни губете времето !
Въпреки заядливият тон, може да разгледаш сайта на www.petzone.bg , а къде си губите времето избирате вие! Хубава неделя!
 
Не е лош сайта. Само сайт ли е? Нещо уредено с доставчиците? Има ли възможност нещо. Питам, защото тук мисля, че имаше хора с някакви здравни портали и сайтове.
 
Не е лош сайта. Само сайт ли е? Нещо уредено с доставчиците? Има ли възможност нещо. Питам, защото тук мисля, че имаше хора с някакви здравни портали и сайтове.
Здравейте, можем да свържем клиента и с доставчици при необходимост.
 
Здравейте,

Може ли на лично статистика, ориентировачна цена и какво се включва в нея? ФБ страници, инстаграм и т.н. :)
Здравейте, сайта не е работил повече от месец затова считам, че статистиката е безполезна. Има направен инстаграм и направена фейсбук страничка. Цената е въпрос на договаряне
 
Здравейте,
бихте ли ми дал повече информация и цена на сайта. Благодаря предварително!
 
Здравей, имам интерес, моля предложи цена и ми кажи дали категорично може ме свържеш с доставчици на продуктите, и те биха имали интерес да работят с нов собственик.
Поздрави.
 

Горе