Продажба в Godaddy но ...

Amigo0o

Well-Known Member
Каква тъпотия се случи....преди повече от година закупих един 3 символен net домейн, които със закупуването му пуснах в Godaddy Auctions и пренасочих нейм сървърите му към някакви свободни DNS-си. Мина една година аз въобще не поднових домейна но в момента гледам че домейна е подновен до 2012, аз не съм плащал за него или поне не си спомням. Бях го регистрирал в Yahoo но в момента нямам достъп до контрол панелът му и в момента разбирам от whois-а че домейнът е прехвърлен на друг регистратор (melbourneit.com) за пръв път ги чувам камо ли да съм регистрирал домей при тях.

Ииии година по късно от godaddy ми пишат че някакъв пич е купил домейнът ?!? Той акаунта ми за auctions изтече преди месец, домейнът не знам как още стои на търг и получих писмо от купувача че иска да му предоставя ауторизиращи кодове за достъп. :) Е как да го направя като и аз нямам достъп :(

Нкякави идеи ? Как може домейнът да се прехвърли на друг регистратор, да се поднови за още една година и аз да не знам ... сега какво да правя с тоя купувач не съм получавал пари от него но все пак ...
 

Горе