Продажба на домейни - цени 8 евро и нагоре

ivo.apostolov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
И аз да се включа с малко потенциал. Имам няколко домейна дето се чудя какво да ги правя.
Ако някой даде някакви пари за тях, ги продавам, ако ли не ще си ги подновявам и ще ги държа празни.
Понеже офертата е пусната и в друг форум, тук приемам предложения само за BUY NOW цената и то на лични.
Ще обновявам темата, ако нещо се продаде, но ако някой е изпреварил друг, да не се сърди :)

Разтоварвам малко кошницата, за да се съсредоточа върху основните неща.
На домейните (без два) никога не е имало сайтове (най-много разни тестови инсталации).
За всички домейни има начална цена от 8 евро/16 лева. Който с колкото иска да наддава. Край на търга 4 септември. Всеки домейн има и Buy Now цена. Който я даде го получава и търга за въпросния домейн приключва.
Плащане само през PayPal/ePay.
Възможен е бартер за домейни с туристическа насоченост.

ipotpal.me - PR4, в момента е пренасочен, изтича на 1 октомври. На него имаше сайт. Buy Now цена: 14 евро/28 лева.

bg-mamma.net - PR2, нямало е никога сайт, само една HTML страница, изтича на 15 ноември. Buy Now цена: 14 евро/28 лева.

bg-mamma.info - PR2, нямало е никога сайт, само една HTML страница, изтича на 15 ноември. Buy Now цена: 10 евро/20 лева.

elen.biz - PR2, нямало е никога сайт, само една HTML страница, изтича на 18 ноември. Този домейн го взех от някой от форума, мисля кулинаря, но вече не помня. Buy Now цена: 10 евро/20 лева.

kandidatstudent.info - PR 2, нямало е никога сайт, само ландинг страница. Изтича на 26 юни Buy Now цена: 18 евро/36 лева.

pharma-bg.info - PR1, има сайт без някакво съдържание, при желание на купувача може да се даде и то. Изтича на 8 май. Buy Now цена: 10 евро/20 лева.

razkazi.info - PR0, никога не е имало сайт, изтича на 15 септември 2011. Buy Now цена: 10 евро/20 лева

sportalic.com - PR2, ползван е за тестови инсталации. Изтича на 12 декември. Buy Now цена: 20 евро/40 лева
 

Горе