Продажба на линкове в tla

Huk0

New Member
Тъй като Гугъл са забранили продажбата на линкове, какво се случва ако регистрирам сайтовете си в текст-линк-адс ? Тъй като работя с посредник, гугъл пак ли "вижда" че продавам ? Сътветно ми намаля ПР-а ? Или аз си жъна, ТЛА си жъне, Гугъл ... нищо не прави :) Знаете ли други подобни сайтове или идеи, с които е възмжно да монетизираш "творенията" си ? Благодаря на отзовалие се.
 
От: Продажба на линкове в tla

а тези програми - посредници могат ли да служат само за параван ...
или няма оттърване
всъщност Гкак разбира че продава някой линкове ?!
 
От: Продажба на линкове в tla

а тези програми - посредници могат ли да служат само за параван ...

не разбрах какви паравани и за какво

или няма оттърване

отърваване на какво и за какво

всъщност Гкак разбира че продава някой линкове ?!

на късмет
 
От: Продажба на линкове в tla

ей че неясно съм написала всичко :)
...........

а за това Гугъл как разбира няма да ви питам по-вече :)
 
Последно редактирано:
От: Продажба на линкове в tla

Радев благодаря за мнението, с тебе сме говорили на тази тема. Има ли дурги които ползват услугите на ТЛА ? Видях евентуално как се изчисляват колко може да струва линка, разни коефициенти + пр коефициент + посещения .... объркващо е. Какво се случва ако имам пр 4 сайт който съм публикувал там и стане пр5 ? Или по-лошото пр3 ? Вътрешните страници също вършат работа за реклама на линк, нали така Радев ? Накратко с 1 сайт пр 5 и 10 подстраници с пр 3 , можеш да направиш не малко пари ако съм прав ?! Колко линка можеш да продадеш максимално ? Би трябвало колкото са по-малко толкова да са по-скъпи. Другия въпрос е след като си продал 3-5 линка няма ли при следващ ъпдейт да ти парде пр ? И лесно ли се продават линковете , защото видях че има опция да инвестираш част от спечелените пари в реклама , в какво се изразява тя ? Радев .... колеги и приятели, отговаряйте имам нужда от вас ! :)
 

Горе