Продажба на линкове pr4

angelovarna

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
http://izteglimi.com
Линковете ще присъстват на всяка страница в сайта, в раздел "Приятели" (в българската или английската версия на сайта).
Цената на линк е 3лв. на месец, като минималния срок за закупуване е 6 месеца.
Плащането става по банков път.

Skype: angelovarna
ICQ: 194376687
 
Последно редактирано:
От: Продажба на линкове pr4

Не съм си създал акаунт и затова посочих като начин на плащане:по банков път.
Сайта като цяло смятам да продължа да го поддържам дълго време напред, затова и съм поставил такова изискване за закупуване на линковете.
Няма да го препродавам или преотстъпвам, така че линковете и периода, за който сте заплатили гарантирам, че няма да търпят промени и няма да има проблеми с тях.
 
От: Продажба на линкове pr4

Аз се замислих сериозно. Докато отворя страницата и ми лапна окото. Незнам защо, но много бързо ме привлече. Само да си довърша сайта идните дни и можем да направим нещо по въпроса.
 
От: Продажба на линкове pr4

http://izteglimi.com
Линковете ще присъстват на всяка страница в сайта, в раздел "Приятели" (в българската или английската версия на сайта).
Цената на линк е 3лв. на месец, като минималния срок за закупуване е 6 месеца.
Плащането става по банков път.

Skype: angelovarna
ICQ: 194376687
Би било хубаво да си направиш PayPal сметка :D
 
От: Продажба на линкове pr4

И кое му е кофтито ? За целта има онлайн банкиране :)
 
От: Продажба на линкове pr4

Еми кофтито е, че плащаме за 6 месеца и след това сайта спира да се развива.

А за баков път плащането е, че нямам онлине банкинг и да искам не мога да преведа пари. Мога да платя с moneybookers.
 
От: Продажба на линкове pr4

Сайта нямам планове да го спирам или изоставям.
За ПейПал-а трябва да видя как стоят нещата. Може и да си направя сметка. До този момент се въздържах, понеже съм малко скаран с онлайн разплащанията.
Опита ми се ограничава до онлайн банкиране, директно разплащане с Виза Голд, Американ Експрес и МастърКарт кредитни карти :)

*** Вече е възможно плащане и през PayPal ;)
 
Последно редактирано:

Горе