Продажба на покер домейн

Plamen77

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
някой може ли да ми каже готин форум на запад, където мога да продам супер домейн с покер насоченост ? или директно да предложа на някоя покер зала домейна 8) давайте идеи.... предполага се , че след време ще струва много...дори и в близко бъдеще....
 
От: Продажба на покер домейн

Да не си го взел преди малко с купона за долар и половина? :lol:
 
От: Продажба на покер домейн

Вземи си този: xn--e1ajldi.bg - учудващо е даже, че е фрий :)
 
От: Продажба на покер домейн

както й предполагах несериозно отношение....затова и не го обявявам за продажба тук...все пак си мислех , че ще получа няколко свежи идеи....
 
От: Продажба на покер домейн

както й предполагах несериозно отношение....затова и не го обявявам за продажба тук...все пак си мислех , че ще получа няколко свежи идеи....

Недоглеждане от моя страна, като цяло разбрах, че търсиш покер домейн, затова и ти предложих този. Няма нищо несериозно от моя страна. Извини ме:)
 
От: Продажба на покер домейн

Пробвай в sedo.com, аукционите на godaddy
 
От: Продажба на покер домейн

някой може ли да ми каже готин форум на запад, където мога да продам супер домейн с покер насоченост ? или директно да предложа на някоя покер зала домейна 8) давайте идеи.... предполага се , че след време ще струва много...дори и в близко бъдеще....

напиши домейна в темата или на ЛС
 
От: Продажба на покер домейн

И аз искам да карам DB9 ама...
 
Последно редактирано:
От: Продажба на покер домейн

ако трябва да съм искрен, си мисля, че този домейн няма да го продадеш лесно. Не е лош но трябва да попаднеш на голяма риба, която да го купи, а това може да отнеме много време. Само виж колко покер домейна се продават в sedo!
 
От: Продажба на покер домейн

Оставете го това седо, там верно продават, ама дали купуват?.
Аз лично бих предпочел да взема брандабъл домейн за десет долара, а тези 2 хиляди лева да ги инвестирам в СЕО. Ефекта ще е много по голям отколкото да инвестирам 2 бона в домейн и толкоз. Домейна нищо не прави.
Тея пари за нищо ги нямате. Верно че будали винаги ще има, ама недейте така да обиждате потребителите тука.
 

Горе