Продажба на сайт.

От: Продажба на сайт.

lglgl -извинявай за последно ти спамя казвам ти го като съвет. В България няма много места където можеш да намериш купувач а сайта ти е Български затова разберете се екипа и 1 от името на всички да преговаря и пише. Без значение с кой васкоа, амоун или мр флауър. Още малко ще ви търпят.
 
От: Продажба на сайт.

miivki мерси мерси за съвета. Да знам че трудно се намира купувач но все пак гледам да не омажеме тази тема. Аз приключвам със спама ако има някой конкретни въпроси нека да пита.
 
писа ми към 2 след обяд. ако не и по-късно. вече бях почнал да се досещам каква е работата.

другото, което си се опитал да напишеш не го разбрах. но мога да ти кажа, че личните ви проблеми не ме интересуват ни най-малко. това, което ме интересува(ше) вече го изяснихме.

ЕСТЕСТВЕНО, че ти не мислиш, че си лайно. Не съм си и помислял друго.

Що просто не млъкнеш? Излагацията ще е най-малка и темата скоро ще бъде забравена. Разбира се миризмата ще остане да се носи за дълго. И всеки, който реши да купи сайта ще я намира в Google. Дори и да е от другите места, където сте пуснали обяви. А това е добре - хората ще си имат едно наум.
 
От: Продажба на сайт.

Понеже видях, че мр_флауър предложи 1800 "сега и веднага", ама сделката очевидно се провали поради изтичане на срока, възползвам се от възможността и пускам моя оферта:

1600 лева.

Не е бъзик, сериозен съм, ама трябва да питам и комшийката за по-сигурно.. Офертата важи 10 мин.
 
От: Продажба на сайт.

veskoa няма да млъкна. писах ти точно в 12:21:20 петък 6 Август.
Окей, щом ти така мислиш аз нямам нищо против. аз спирам да споря с теб! Мразя спорове по форумите!
 
Най-накрая нещо разумно. Айде хвърляйте се на офертата на ноке и сте готови - ще имате по 300 и нещо лева на всеки. Таман да направите по едно море на бунгаларниците в Ахтопол. Даже и за банички от манговците ще има.

ПП: Според теб кое от тези твърдения е по-вярно? Рано преди обяд не е 12:21 ?! И 12:21 е по-близо до 14:00 както аз казах. Абе как успяваш само лъжи да плещиш?

аз бях ти писал рано преди обяд , имайки предвид че трябваше да идвам в офиса ви вечерта след 18.00.

veskoa няма да млъкна. писах ти точно в 12:21:20 петък 6 Август.

------------

писа ми към 2 след обяд. ако не и по-късно. вече бях почнал да се досещам каква е работата.
 
От: Продажба на сайт.

Тя офертата на Noke изтече :)
Никой не спомена какви са приходите на сайта?
 
Re: От: Продажба на сайт.

Тя офертата на Noke изтече :)
Никой не спомена какви са приходите на сайта?

Сайта от няколко месеца е на 0, даже отива под нулата (от това, което ми беше показано). Печалбата върви прогресивно и постоянно надолу от много месеци. Лигъл или някой от колегите му твърдеше, че не бил баш на нула (разбирай 20-30 лева печалба), но доказателство не видях.
 
От: Продажба на сайт.

Veskoa - отколкото знам обедната почивка се води от 13.00 до 14.00 така беше поне като учих в университета. за дурго не знам заради това ти казах че ти писах преди обяд тоест преди 13.00.
 
От: Re: От: Продажба на сайт.

Сайта от няколко месеца е на 0, даже отива под нулата (от това, което ми беше показано). Печалбата върви прогресивно и постоянно надолу от много месеци. Лигъл или някой от колегите му твърдеше, че не бил баш на нула (разбирай 20-30 лева печалба), но доказателство не видях.
В такъв случай тъй като няма и други валидни оферти вече, предлагам 100лв. Ако някой докаже че няма бан от Гоогле - 200 лева.

Офертата ми важи след 30,08 щото сега си почивам и не ми се занимава с глупости.
 
Хм, аз "обяд" знам, че му викат на 12:00. В нашия конкретен случай 12:00 AM EEST. Така съм чувал от дядо ми, а той от неговия и т.н. Това е времето, когато слънцето застава точно над главата ти.

Виж "обедна почивка" е друго понятие, коетo:

- никога не е споменавано в разговора.
- е различно за различните фирми и държави. в Наполи например много обичат да си почиват от 2 до към 4-5 след обяд (12:00 ч.). Хапват и после подремват на някое диванче или на стол.

Продължаваш да се излагаш ...
 
От: Продажба на сайт.

Различни хора с различни понятия.
А като не си гледал доказателства за приходите ще те помоля да не говориш за това. Не са много но всеки месец цифрата на приходите е три цифрена.
 
От: Продажба на сайт.

Различни хора с различни понятия.
А като не си гледал доказателства за приходите ще те помоля да не говориш за това. Не са много но всеки месец цифрата на приходите е три цифрена.
Виж, ако нямаш доказателство, аз ще вярвам на vaskoa
 
От: Продажба на сайт.

Окей, както решиш.
имам доказателства но едвали тук ще публикувам подробностите за приходите. който се интересува сериозно , всичко ще обсъдиме. включително и приходите и т.н
 
Re: От: Продажба на сайт.

Различни хора с различни понятия.

Пич, това да не е философия бе? Говорим за цифри ... математика ... нали си в университет уж.

А като не си гледал доказателства за приходите ще те помоля да не говориш за това. Не са много но всеки месец цифрата на приходите е три цифрена.

Да, както и тази на разходите :). Ето това е, което си ми пратил. Като потенциален купувач предполагам щеше да ми кажеш ако има и други приходи ?????????

Това са доходите от СМС-и през последните няколко месеца. Доста намаляха, защото в продължение на ~2 години не сме пускали нови функций в сайта, а само сме премахвали стари.
2010-06 184.41 лв.

2010-05 230.67 лв.

2010-04 275.73 лв.

2010-03 299.15 лв.

2010-02 377.83 лв.

2010-01 498.22 лв.

2009-12 410.89 лв.

2009-11 421.82 лв.

2009-10 559.06 лв.

2009-09 632.53 лв.

2009-08 576.36 лв.

Могат да се изкарват повече но иска занимавка. От банер реклама преди вадихме по 150-250 долара от adsense, но и нея не сме си играли да развиваме. Сега сме към etarget.bg и garga.biz. Ако те интересува нещо повече пиши.
Тоест като махнем разходите за сървър (250 лева) + някой друг дребен разход (предполагам, че има такива), март, април и май сайта е горе-долу на 0. А за юни Минус колко се получава?
 
Последно редактирано:
От: Продажба на сайт.

Окей, както решиш.
имам доказателства но едвали тук ще публикувам подробностите за приходите. който се интересува сериозно , всичко ще обсъдиме. включително и приходите и т.н
Аз се интересувам сериозно, ако все още не си разбвал. Баси да не мислиш че като предлагам пари, ги предлагам заради предложението?

Защо не публикуваш тук подробностите за приходите? Какъв е проблема? Поне кажи къде ще ги публикуваш, щото аз няма да си вдигна цената само за думи.
 
От: Продажба на сайт.

вескоа вече ме изпреварил вече явно.
А спора беше в това че ти ми казваш че ти писах след 14.00 а това доста далече от 12:21:20. нищо лично просто казах.
ама все пак не са 30 лева нали приходите.
А защо не казваш че сайта върви със новия дизайн, върви с предметни награди (тениски и чаши за организиране на различни конкурси)
Стига сме спорили.
 
Не са 30 лева приходите. Но тук почти всички се интересуват от печалбата, а не от приходите.

За нов дизайн нищо не знам. Излъгах, видях на началната страница на сайта новина "Очаквайте скоро новия дизайн". Мислех да разпитам за това като дойдеш.

За чашите и потниците - никой не ме е питал. Тъпо е някак да седна сега аз да ти продавам сайта, не мислиш ли?! Освен ако не предложиш комисионна някаква.

Хайде след като настояваш - сайта върви с бонус: около 20 чаши и пак толкова потника с логото на карамел4е. Ще ме прощаваш, че не помня точната бройка, но и тя е в хисторито на скайпа.
 
От: Продажба на сайт.

Е то голямата работа, те са по 2-3 левчета бе, да не са милиони. Аз не ги ща тези бонуси така или иначе. Трябва ми трафика.
 

Горе