Продажба на собствен продукт

rokoko

New Member
Здравейте искам да попитам дали знаете някакви начини за доставка на продукти в различни страни?

Примерно ако продавам мартенички, по какви начини мога да ги изпратя до Белгия примерно?
 
От: Продажба на собствен продукт

Бях намерила един сайт, в който се продават разни ръкоделия и всеки си прави профил и си качва нещата, ако някой им купи нещо, сайта взема комисионна, имаше бая българи регнати там, ако те интересува, ще го потърся.
 
От: Продажба на собствен продукт

Бях намерила един сайт, в който се продават разни ръкоделия и всеки си прави профил и си качва нещата, ако някой им купи нещо, сайта взема комисионна, имаше бая българи регнати там, ако те интересува, ще го потърся.
Аз се интересувам! Би ли го потърсила?
Благодаря!
 
От: Продажба на собствен продукт

Ще се опитам, колежка от предприемач ми го беше изпратила на лични, обаче съм изтрила писмото. Ще поразпитам някои хора, на които го изпратих, ако се сетят.
 
От: Продажба на собствен продукт

Dhl, ups, бг пощи, ти колко си годишен?

Какво му е на въпроса на човека? Аз също не съм пращал никога така и бих попитал, ако съм на негово място. То е ясно че има много начини за изпращане, но все пак е добре другите да си кажат опита и да се види по какъв начин е най-изгодно.
 
От: Продажба на собствен продукт

Какво му е на въпроса на човека? Аз също не съм пращал никога така и бих попитал, ако съм на негово място. То е ясно че има много начини за изпращане, но все пак е добре другите да си кажат опита и да се види по какъв начин е най-изгодно.

Явно не си и купувал нищо онлайн ... малоумна работа :pP
 
От: Продажба на собствен продукт

Явно не си и купувал нищо онлайн ... малоумна работа :pP

За това ли ми прасна отрицателна репутация, няма да обиждам и аз защото ми е под нивото и с такива индивиди като теб предпочитам да не се занимавам. И между поръчка онлайн и изпращане има разлика.
 
От: Продажба на собствен продукт

За това ли ми прасна отрицателна репутация, няма да обиждам и аз защото ми е под нивото и с такива индивиди като теб предпочитам да не се занимавам. И между поръчка онлайн и изпращане има разлика.
Пич, зле си, много зле :pPP И съм се убедил отдавна в това де :)

Много го обичам този форум, много са ми забавни такива като теб и автора на темата :)))
 
От: Продажба на собствен продукт

netsurfer
Senior Playa
Това съобщение е скрито ,защото netsurfer е във вашия игнор лист.

Не знам какво си писал, но и слабо ме интересува :)
 
От: Продажба на собствен продукт

Лелеее, аз съм в игнор листа ти ... нееее.
Аз пък с удоволствие чета глупостите ти :))
 
От: Продажба на собствен продукт

Еле, човек, много си краен :)

Верно, че малко го е домързяло, и не е разгледал куриерските услуги и пощи какво предлагат, ама не е утепал човек.

@рококо. Караш хората много да гадаят с това "примерно". Всичко ти зависи от продукта. Ако го има на пазара нещо подобно, виж другите какви начини на доставка предлагат.
Ето ти и няколко неща над които можеш да помислиш. Колко време са склонни хората да чакат? Ще чака ли примерно някой три работни седмици, ако го има продукта(сходен) някъде дет ще е на другия ден при него. Ако е нещо тип мартеници хубаво, ама ако е чупливо би ли се доверил да го подритват по складовете? Пък ако е скъпа вещ да не говорим. Получавал съм неща РАЗДРОБЕНИ не само заради некадърна опаопаковка, а защото никой в пощата не е длъжен да се отнася към колетите ти като с девственица, ако не си платил за това. С една дума по бързо ли искаш да достига до хората или не, препоръчано, непрепоръчано, със или без застраховка. Помисли над тея неща и тогава разгледай кой какво предлага.

Другото за което се сещам. Ако продаваш нещо което не е с много висока стойност дори и с БГ Пощи, най- малкото колетче до Германия(за Белгия не знам) ти е 8- 10 евра. За нашите куриери да не говорим. Верно, че сме EU ама цакат сякаш доставят стоки до Луната ако са извън страната.
Тук се сещам вариант. Примерно в швабския ибей, че го споменах, масово се продават неща за по 2-3 евро като доставката е НАЙ-МНОГО още толкова. Дойче пост и DHL са на едно. Представи си го като държавни куриерски услуги+ още отстъпка от йбей. Ако имаш някой човек в "Европа" говори с него. Ако това което ще продаваш е нещо дребно на размери и е леко, нашибай един кашон до горе и го прати. Пък кат има поръчка, той ще праща от твое име. По- бързо, по- сигурно, и на достъпна цена. Естествено срещу малък процент.

Хубаво си направил, измислил свой си продукт, ама варианти да достигне до клиента много и от това най- вече зависи дали ще реализираш печалби. Така че имаш още доста работа.

Помисли, поразгледай след това звъни по телефоните или се развърти по офиси и пощи. Само при леличките в пощата се зареди с търпение предварително :)

Сори че ти пиша очевадни неща като на бавен, ама сам питаш...
 
От: Продажба на собствен продукт

Здравейте на всички! Аз съм нова тук и имам същите въпроси.
Няма да ви давам ПРИМЕР, а ще ви кажа какво точно предлагам - плетива на една кука (мартеници, дамски плетени дрехи, салфетки, покривки за маси и пр.).
Имам сайт на български и искам да си направя такъв на английски. Реших да ползвам Wordpress, но не знам как да направя от него онлайн магазин.
Моля да ми кажете какви плъгини трябва да използвам и някоя хубава тема за такъв тип сайт?

Благодаря предварително на всички!
 
От: Продажба на собствен продукт

Никой ли не иска да ми помогне? Искам само да ми дадете някоя подходяща тема и да ми кажете кой плъгин да използвам.Свалих wp-online-store , но нещо не мога да се оправя с него.
 

Горе