Продажби в OLX/Базар - вървят ли?

Виждаш ли колко си зле?? В името на спора си готов да си покажеш цялата тотална глупост. Какви обяви са това, това са маркетингови трикове, няма никакви обяви, нито една. Това не е сайт за обяви и не можеш да си пуснеш частна обява на старият си телефон или часовник... Супер глупав си или супер се правиш, и в двата случая се излагаш на макс. Няма кой да вземе такъв дървен филосов за събмитер.. после да не пишеш глупости в темите на хората от сорта на "елементарното уважение изисква да ми върнете отговор и да ми кажете защо не ме наемате МЕН" ахаха Елементарното уважение на първо място изисква - елементарно уважение.. :) Или както АЗ съм го казал преди 11г. "Каквото повикало - такова се обадило" :p
Колкото до жалките ти локуми с който се опитваш да вчепатлиш "за това сме на 112 място по свобода на словото", то понеже си ламчок, ще ти каза, че аз ако не бях, щяхме да сме на 122-ро :D:D:D Ама не съм посредствен льольо като теб, казвам си всичко без страх или предразсъдък, свободомислието ми стига чак до твоята убита Венера...Загубил съм всичко заради него.. Но както също АЗ съм казал "Който може да си го позволи" Цената е висока и не е за всеки ;)
 
Keep Calm. Не мога да разбера защо си опънал струните като Волен Сидеров с на Ричи Блекмор китарата. Авторът на темата не е уточнил дали става въпрос за 1 или повече обяви. Форумът все пак се казва "Предприемач" и вярвам, че целта на обявите за повечето хора тук не е да си продадат стария телефон. Не знам какъв Фройдски анализ си направил да ме проучваш и да стигаш умозаключения, но вече 5-ти път ти казвам да успокоиш малко тона. Нямам нищо против това да се спори или аргументира, стига опонента да може да запази необходимото за диалог самообладание. Обикновено нападат тези, които се чувстват застрашени. Пример: малките пинчери по улиците, дето се опитват да захапят чехлите, докато само си минаваш :). И пак те апелирам - остави личните нападки и дай да я караме по темата, за да не става офтопик.
 
хах какъв диалог с тебе, първо това е невъзможно, второ - аз не го искам. От теб няма какво да прихвана, ти си палячо. Криеш се зад некви измислени стандарти "форум за предприемачи", досущ като онова ямболско лапе с червените бузки, а всъщност си един лольо! После се криеш пак зад измислените норми "на добрия тон", без да си показал грам такъв (виж кой се заяжда от цифра време). После пък се криеш зад догмата на "оф-топика".. Е кой си ти бе? Какъв диалог, смешник! 200 пъти ти показах, че няма как да падна толко ниско на нивото ти, само и само да водиме кореспонденция.. забрави, нямаш хал-хабер, връви лягай. Кат няма с кой толкова да си пишеш или да ти се кефят, бегай у бг-мамма, там ще харесат със сигурност, вервай ми. Тва твоето си има супер точно определение - позьор
 

Горе