Продамам линкове PR5,P3,PR2,PR1

Ivo_

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
58   0   0
Предлагам линкове в сайтове от нишите работа, студенти, авто-мото, цветя, услуги, бижута, игри, забавление, туризъм, обяви, както и някои други.

За повече инфо ЛС - и моля - питайте конкретно за ниша за по-лесна и бърза комуникация. Може и направо сайт да давате и да ви предлагам подходящи.
На ЛС-та - "дай ми да видя всички сайтове" не отговарям, освен на хора, с които съм имал вземане даване. :)
 
Последно редактирано:
От: Продамам линкове PR5,P3,PR2,PR1

Интересувам се за всичко което е свързано с нМаркет :) работа, студенти, авто-мото, транспорт, цветя, услуги, бижута, игри, забавление, обяви и други :) Интересува ме къде ще се намират линковете, за колко време и колко ще струва. Интересува ми е дали сайтовете са на безплатни домейни/хостинг и с едно и също IP ли се хостват.
 
От: Продамам линкове PR5,P3,PR2,PR1

Интересувам се няколко ниши(работа, студенти, услуги, игри, забавление, обяви ), прати ми сайтове само с Пр2 и нагоре на Лс. Ако може цени за 6 месеца и за една година.
 
От: Продамам линкове PR5,P3,PR2,PR1

Всички имат ЛС-та.
Като допълнение да отговаря и тук на Маверик, че сайтовете са на повече от 5 хоста.
Нито един от сайтовете не е на безплатен хостинг или домейн.
Линковете са sitewide, повечето в сайтбар, някои във футър.
Повечето сайтове на над 3 години.
 
От: Продамам линкове PR5,P3,PR2,PR1

Привет,
Интересуват ме линкове с тема бижута, часовници, директории ако има пратете ми ЛС

Поздрави,
 
От: Продамам линкове PR5,P3,PR2,PR1

Интересуват ме линкове на тема туризъм.
 
От: Продамам линкове PR5,P3,PR2,PR1

Търся линк на тема забавление имаш ли ?
 

Горе