Проектиране на сайт.

dunavfc

New Member
Здравейте на всички ! Започнах да чета всичко свързано с affiliate marketing и реших да се опитам да навляза в материята,но преди това бих искал да попитам няколко въпроса и ще бъда радостен,ако някой ми отдели малко време и ми отговори :)

Първо бих искал да попитам,като цяло идеятата е да имаме добър сайт с хубав трафик на който трябва да сложим банер на някоя affiliate program и ако има влизаният или още по-добре,ако има покупка ние получаваме комисионна от това нали ?

Второто,нещо което бих искал да попитам е дали има проблем ако сайта не се прави чрез html,а чрез дадена програма,като например dreamweaver.Имам предвид,това оказва ли негативен ефект в подредбата на сайта ни в търсачките ?
 
От: Проектиране на сайт.

Първо бих искал да попитам,като цяло идеятата е да имаме добър сайт с хубав трафик на който трябва да сложим банер на някоя affiliate program и ако има влизаният или още по-добре,ако има покупка ние получаваме комисионна от това нали ?

Явно повечето си мислят така, но по-добре е да разчиташ на съдържанието на сайта да накара хората да купят нещо, отколкото на банери.

Второто,нещо което бих искал да попитам е дали има проблем ако сайта не се прави чрез html,а чрез дадена програма,като например dreamweaver.Имам предвид,това оказва ли негативен ефект в подредбата на сайта ни в търсачките ?


Не е проблем, ако го направиш както трябва. По-лесно е да използваш готов CMS.
 
От: От: Проектиране на сайт.

А можете ли да ми кажете,според вас кой е най-добрият сайт за хостинг и домейн за сайт който ще бъде с международен характер ? Най-известен ми е godaddy,но все пак,ако има и по-добри ще се радвам да разбера :)
 

Горе