Произведено в Русия

Статус
Not open for further replies.
От: Произведено в Русия

Изостаналата Русия (при кървавия кагебешен джуджеприятен режим на върколака Путин):

9a7f022d29676dfa0b7a45bd9f240213.jpg


b3d806d3110bc760648e97bc939f178f.jpg


ba6eccc9335e361d4036d8b176f539ea.jpg


a01cb843762cb7da849947dd10b7dc28.jpg


8f3693643c6f9337e6bcb791f3b2e959.jpg


ad2c60f00a6b5c1e5a896c9d51f858e0.jpg


902fd15504269a38ff6a2142f25cce4a.jpg


c1af691eedc1386e07a9168f9364af91.jpg


e1c92f942555fa19e34e87a7a0413688.jpg


[video=youtube;0VPK0d0THx8]https://www.youtube.com/watch?v=0VPK0d0THx8[/video]

313c27f2900c05d5c2c1277d3eb3ee19.jpg


5125dddb1cdd2d9e2fc0ee8b59519a9e.jpg


72e2cb1c15a9d7e68164cfc9184174fe.jpg


c3da6b8b6b86c9e06f1204723f5f4008.jpg
[/IMG]
 
От: Произведено в Русия

Ще си позволя и аз да оставя едно мнение в темата след тези снимки от страна на strana (как прозвуча само )

http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=589712&page=301

Тук може да намерите доста красиви и качествени снимки от Москва, като това са снимки правени от най-различни фотографи кои на екскурзия кои от любов и не търсете връзки с рубло получаване за качени снимки там, но няма да навлизам в подробности защо. И да всичката тая "грозотия" е при така черния Путин. Темата е 300 страници и лично на мен ми действа ужасно релаксиращо като ми вдигнат кръвното.
 
От: Произведено в Русия

Ужаст, направо настръхвам от произведено в Русии
Как нема да признаю Страната, той е велик, той е генералисимус на руската водка
 
От: Произведено в Русия

Смятай какво голямо постижение - няколко хубави сгради проектирани от международни архитектурни студия, под прекият контрол на международни компании, и изградени от международни фирми ...
Серия модели на коли стъпили на изцяло западно ноу хау, в добавка марката собственост пак на запада.

Голямо производство няма що ... да видим нещо руско http://www.dnevnik.bg/sviat/2015/12/07/2664604_rusiia_izgubi_voenen_sputnik_podgotvian_15_godini/

15 години разработки 4 години чакане на пуск и накрая цялата гордост на вашите космически сили (това направо си е графата бисери и вицове) и за вторични суровини не става. 50% от ВКС са аут ... ама какви хубави Рена опа Лади правите .....
 
От: Произведено в Русия

Аз не разбирам какво ви пречи на човека темата, та му софлирате по г.за, след всеки пост:wink:
 
От: От: Произведено в Русия

Някой са неосъзнати, все още, обаче.... :)

.........Тролове........

Кадрите от руските сгради са впечатляващи! Аз разбирам ние тука да сме Манхатан или поне Дубай, че да се присмиваме, ама в случая тряа си мълчим като дупита, щото и толкова нямаме!

Довода на блеки, че са строени от чужди фирми също много странен ми идва.... Американските небостъргачи като са строени от италианската мафия, прави ли ги по малко стойностни!?

За сателита същата история... И на американци, китайци и всички дето се мъчат с космоса им падат ракетите, не е нещо ново. Великите сувалки къде са сега, няма ги. Американците ползваха руски транспорт доскоро да стигнат до МКС, кво праим?
 
От: От: От: Произведено в Русия

Някой са неосъзнати, все още, обаче.... :)



Кадрите от руските сгради са впечатляващи! Аз разбирам ние тука да сме Манхатан или поне Дубай, че да се присмиваме, ама в случая тряа си мълчим като дупита, щото и толкова нямаме!

Довода на блеки, че са строени от чужди фирми също много странен ми идва.... Американските небостъргачи като са строени от италианската мафия, прави ли ги по малко стойностни!?

За сателита същата история... И на американци, китайци и всички дето се мъчат с космоса им падат ракетите, не е нещо ново. Великите сувалки къде са сега, няма ги. Американците ползваха руски транспорт доскоро да стигнат до МКС, кво праим?

Хехехехехе.
Да покаже мужика как умират от глад и мизерия, не да показва само хубавите неща.
И темата е Произведено в Русия, а половината ако не и повече са чуждо производство.
 
От: От: От: Произведено в Русия

След картинки от големите градове (искрени благодарности и на danko6 за предоставения снимков материал) би било редно да покажа и руски села от "глубинката".

Приморието. Запустяло селце на 8000 км от Москва (5 дена път с кола, ако няма задръствания). За сравнение - от София до Москва са около 2000 км. Дори още си седят сърпът и чукът. Които изобщо не пречат на кокетната църквичка.

Видеото е отпреди една година.

[video=youtube;OI0up9c-iSQ]https://www.youtube.com/watch?v=OI0up9c-iSQ[/video]

P.S. ако няма да чистите, то да мина пак на принципа на моркова и тоягата и да карам само на линкове? Не виждам особен смисъл "да се хвърля бисер пред прасетата".
 
От: От: От: Произведено в Русия

Н

Довода на блеки, че са строени от чужди фирми също много странен ми идва.... Американските небостъргачи като са строени от италианската мафия, прави ли ги по малко стойностни!?

За сателита същата история... И на американци, китайци и всички дето се мъчат с космоса им падат ракетите, не е нещо ново. Великите сувалки къде са сега, няма ги. Американците ползваха руски транспорт доскоро да стигнат до МКС, кво праим?
Биааро, само по себе си няма нищо странно. Просто предводителя на мужиците вади всичко най-най че идва от тях - все едно се хвалим че произвеждаме Great Wall, който не е по БГ технология и това да е национална гордост и тръбене по всички канали, та същата работа с Ладата. Същото е и с тези хубави сгради, ти сградата Коза в София пак ли ще я вадим като БГ гордост по подобие това, което бълва велкият ни форумен мужик?
Не знаех, че италианската мафия проектира небостъргачи в Хамерика ... кой е последният им?

За сателите е отново пословично поради факта, че са "най-великите" пък сега са 50% кът от "ВКС".
Едно е нормално сътрудничество, друг е сипене на величие - правим разликите нали?

A докато руското МО се чуди къде ще падне и как да го изтрелят в космоса, виж какво прави Безос и ко:
[video=youtube;9pillaOxGCo]https://www.youtube.com/watch?v=9pillaOxGCo[/video]

За Мъск няма да говорим.

Надявам се сега да разбираш какво съм искал да кажа, приеми го като ирония или каквото си искаш, просто ми писна българофобията и безмозъчната русофилия на някои от форума.
 
Последно редактирано:
От: От: От: От: Произведено в Русия

Обясни ми защо се чувстваш длъжен да му докажеш колко са зле руснаците! Нали ти е ясно, че това няма как да стане. Имат си добро, имат си и лошо, като всяка друга държава по света. Въпроса е че си се втренчил в негативните им страни и виждаш само тях, което е грешно. Страната е руснак и позицията му е ясна, твоята обаче не я разбирам - всичко руско е лошо, това не е позиция на разумен трезвомислещ човек. Това е което искам да ти кажа.

Друг е въпроса, че ние нямаме очи да търсим кусури на която и да било държава. Да се присмиваме на тоя с голфа, щото другите са с мерцедес е малко смешно, при положение, че ние сме с каруцата.



Биааро, само по себе си няма нищо странно. Просто предводителя на мужиците вади всичко най-най че идва от тях - все едно се хвалим че произвеждаме Great Wall, който не е по БГ технология и това да е национална гордост и тръбене по всички канали, та същата работа с Ладата. Същото е и с тези хубави сгради, ти сградата Коза в София пак ли ще я вадим като БГ гордост по подобие това, което бълва велкият ни форумен мужик?
Не знаех, че италианската мафия проектира небостъргачи в Хамерика ... кой е последният им?

За сателите е отново пословично поради факта, че са "най-великите" пък сега са 50% кът от "ВКС".
Едно е нормално сътрудничество, друг е сипене на величие - правим разликите нали?

A докато руското МО се чуди къде ще падне и как да го изтрелят в космоса, виж какво прави Безос и ко:
[video=youtube;9pillaOxGCo]https://www.youtube.com/watch?v=9pillaOxGCo[/video]

За Мъск няма да говорим.

Надявам се сега да разбираш какво съм искал да кажа, приеми го като ирония или каквото си искаш, просто ми писна българофобията и безмозъчната русофилия на някои от форума.
 
От: Произведено в Русия

Само броя колко репорта трябва да се пуснат до администраторите да за разчистат просто една помия налята в доста чиста тема. Влезте по форумите в чужбина па погледнете темите на други такива тематики бе, темите се развиват с успех и никой не ги спами с лайняни мнения, ти му пишеш за Русия той ти говори за Бангладеш и България пуснете си тема ковтито в Русия и си поствайте тъпотиите.
 
От: От: От: От: Произведено в Русия

Обясни ми защо се чувстваш длъжен да му докажеш колко са зле руснаците! Нали ти е ясно, че това няма как да стане. Имат си добро, имат си и лошо, като всяка друга държава по света. Въпроса е че си се втренчил в негативните им страни и виждаш само тях, което е грешно. Страната е руснак и позицията му е ясна, твоята обаче не я разбирам - всичко руско е лошо, това не е позиция на разумен трезвомислещ човек. Това е което искам да ти кажа.

Друг е въпроса, че ние нямаме очи да търсим кусури на която и да било държава. Да се присмиваме на тоя с голфа, щото другите са с мерцедес е малко смешно, при положение, че ние сме с каруцата.

Върни се и пак пробвай да прочетеш какво съм казал, не искам на никого каквото и да доказвам зле са или не. Каквото съм писал е по линия на арогантността на някои от този форум, да разбирам ли че щом някой е руснак и му се полага право на ляво и дясно да хули всичко българгоско и все пропаганда за величие да сипе? Интелигентен си, вникни какво пиша.

Има много руски неща - култура, изкуство, жени, архитектура(не говоря за модерните) и т.н, които са супер, що все не се дават тях а все някакви "величия" представени по супер арогантен начин, тук до колкото си спомням е БГ форум, та нормално е да има и градивна опозиция на арогантността! Или предпочиташ, все "величия" да се пишат - накрая да не стане като Св. Корея където кацнали на Слънцето!
 
Последно редактирано:
От: От: От: От: От: Произведено в Русия

Тази седмица ГАЗ представи медицинските и социалните си автомобили на базата на Газель Next:


f_d3d3LnNveXV6bWFzaC5ydS9zaXRlcy9kZWZhdWx0L2ZpbGVzL2ZpZWxkL2ltYWdlL25ld3MvZ2FsbGVyeS9mZ2F6bjA4MTIxNS5qcGc_X19pZD03MTMwMg==.jpeg
 
От: Произведено в Русия

Браво на ГАЗ-а, добър продукт са извадили!
 
От: Произведено в Русия

Чечня. Грозни.

След две войни.

Един от многото градове, в който мюсюлмани и християни живеят в мир.

Видеото е рекламно. Не че, ако се подкара Google Street View, разликата ще е съществена.

[video=youtube;HXrBx5Ypq80]https://www.youtube.com/watch?v=HXrBx5Ypq80[/video]
 
От: От: Произведено в Русия

Още за глубинката.


Мечки се ебават (в смисъл, шегуват), докато ловуват сьомга на брега на Курилското езеро.


[video=youtube;vdiOtvRrIL8]https://www.youtube.com/watch?v=vdiOtvRrIL8[/video]


Мечка гепи риба от камион:


[video=youtube;IwLReCZnU0Q]https://www.youtube.com/watch?v=IwLReCZnU0Q[/video]


И това е Русия.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе