Произведено в Русия

Статус
Not open for further replies.
От: Произведено в Русия

Е, ако наистина ти е интересно, може да изгледаш всичко, най-много да пропуснеш турските сериали
В този ред на мисли : Нищо, после ти ще ми кажеш какво се е случило.
Прочети пак какво съм написал, от кога е странно на любознателен човек някаква новост да му е интересна? И ако може на лични, темата е достатъчно "не-модерирана".
 
От: Произведено в Русия

В този ред на мисли : Нищо, после ти ще ми кажеш какво се е случило.
Прочети пак какво съм написал, от кога е странно на любознателен човек някаква новост да му е интересна? И ако може на лични, темата е достатъчно "не-модерирана".

Младенов, нито съм отговорен за темата, нито съм отговорен какво пуска *страната. Ако това е неговият начин за информация, а ти си фен на темата, намери начин да прочетеш всичко или да разбереш автора. Я ни в причем
 
От: Произведено в Русия

Младенов, нито съм отговорен за темата, нито съм отговорен какво пуска *страната. Ако това е неговият начин за информация, а ти си фен на темата, намери начин да прочетеш всичко или да разбереш автора. Я ни в причем
Понял.
Нямам проблем с пристрастяване към каквито и да е култове.
Мир (на български).
 
От: Произведено в Русия

kbcevn.jpg
 
От: Произведено в Русия

@strana, имам чувството, че нещо те кара да се противопоставяш на всичко българско
Ако е така, кажи ми каква е причината. Защото аз се отнасям с разбиране за твоята тема
Мисля че е по-добре да се събираме в идеите си, отколкото да се разделяме
Разделение винаги може да се постигне, даже и в семейство, но е по-трудно е да бъдеш добър
Нека да направим по-трудното, лесното всеки го може :wink:
 
От: От: Произведено в Русия

[video=youtube;Dr-fJ1tC0v4]https://www.youtube.com/watch?v=Dr-fJ1tC0v4[/video]

Честно казано имах надежда за теб, но се изпари от последните ти действия
Смятам, че имаш сериозен психологически проблем, за пълна диагностика, ме потърси на ЛС
Да не ти развяваме кирливите ризи тука, дотоворились?
 
От: Произведено в Русия

Ясно зацепил си в психологична дупка или просто си зацапал свещите
Единственото решение за твоя проблем в Русия е електрошок, стискай зъби и помни последните си коментори, за да не си забравиш и името
 
От: Произведено в Русия

Не мога да се оправя с твоя случай, явно диагнозата ти трябва да я поставят по-големи специалисти
Не си от буйните, ама си много неадекватен. Или си ял много бой като малък или са те държали гладен
Това е мойта диагноза, посттравматичен стрес във фазата на съзряване плюс бой от съученици, което води до синдрома на аутсайдера
 
От: От: Произведено в Русия

[video=youtube;_Ggt9e4iRAs]https://www.youtube.com/watch?v=_Ggt9e4iRAs[/video]

Това е неглижиране и потвърждаване на мойта диагноза
Все пак излезе от дупката, да отговаряш на всичко с един клип
Ей, ако те излекувам, ще стана богат, продължавай с простотиите, да видим до къде ще стигнем :wink:
 
Статус
Not open for further replies.

Горе