Произведено в Русия

Статус
Not open for further replies.
От: Произведено в Русия

Който вярва, че победителят в евровизия наистина се избира с вота на публиката да сяда да пише писмо на дядо Коледа и на феята на зъбките.

Колкото до, така вълнуващия масовия консуматор кОнкурс - вчера погледнах да видя за какво е цялото кудкудякане в мрежата и моето мнение в резюме е следното:

Ужасно кичозна визия на изпълнителката;
Мелодия в стил дъвка за краката;
Тъп текст, в който неуместно се преливат безсмислици на английски и български.

Като цяло покриваме всички критерии на конкурса и ако бяхме в по-добра политическа позиция имахме всички шансове за победа.

Който намира коментара ми за хейт да знае, че има право, но в интерес на обективността ще кажа, че песента, с която Поли Генова ни представи първия път беше наистина добра, а и изпълнението също.
 
Последно редактирано:
От: От: Произведено в Русия

Което не променя факта, че написа пълна глупост. А в Русия щото няма 2-3 милиона украинци. :) Конкурса, че е политически е пределно ясно, просто интересни статистики.
Да, написах пълна глупост, защото не познавам правилата на конкурса. Факт. Факт е обаче, че ти онанираш на 100% манипулирана информация, която няма как да има каквато и да била тежест в очите на един разумномислещ човек :)
 
От: Произведено в Русия

А специално заради България изманипулираха резултатите на цялата Евровизия. За да излезне, че Русия не гласува за нас. Пък тя иначе ни е дала 12 сигурно.
Не знам, а и слабо ме вълнува този политически конкурс. Факт е обаче, че е политически и необективен. Не виждам какво повече има за коментиране.
 
От: Произведено в Русия

Произведено в Русия. Чисто нов УАЗ с "леки" особедности.


[video=youtube;J6svzFhN4ng]https://www.youtube.com/watch?v=J6svzFhN4ng[/video]

Тия още ли го произвеждат тоя кенеф? :shock:
 
От: От: Произведено в Русия

Който вярва, че победителят в евровизия наистина се избира с вота на публиката да сяда да пише писмо на дядо Коледа и на феята на зъбките.

Колкото до, така вълнуващия масовия консуматор кОнкурс - вчера погледнах да видя за какво е цялото кудкудякане в мрежата и моето мнение в резюме е следното:

Ужасно кичозна визия на изпълнителката;
Мелодия в стил дъвка за краката;
Тъп текст, в който неуместно се преливат безсмислици на английски и български.

Като цяло покриваме всички критерии на конкурса и ако бяхме в по-добра политическа позиция имахме всички шансове за победа.

Който намира коментара ми за хейт да знае, че има право, но в интерес на обективността ще кажа, че песента, с която Поли Генова ни представи първия път беше наистина добра, а и изпълнението също.
аве ти как и кога са научи да хейтиш, тта питам
 
От: От: Произведено в Русия

аве ти как и кога са научи да хейтиш, тта питам

Тука се развалих.:-o

Сега съвместявам дзенбудизъм с хейтване, ама теби си те обичам по дефолт. ;)

Това означава, че ако догодина ни представяш на юровижън, ще ида в чужбина специално, за да гласувам за теб. Ако се кръстиш Лебервурст или поне Бахур шансовете ти се повишават, помисли си....
 
От: От: От: Произведено в Русия

Тука се развалих.:-o

Сега съвместявам дзенбудизъм с хейтване, ама теби си те обичам по дефолт. ;)

Това означава, че ако догодина ни представяш на юровижън, ще ида в чужбина специално, за да гласувам за теб. Ако се кръстиш Лебервурст или поне Бахур шансовете ти се повишават, помисли си....

Страшна си, зема та изкундя, ама няколко пати, аааа
 
От: От: От: Произведено в Русия

Страшна си, зема та изкундя, ама няколко пати, аааа

Не трябва ли първо да ме уплашиш,,, аааа? :-o
 
От: Произведено в Русия

Ами мислих, че съм те уплашил вечи :wink: или искаш оше ухажвание :shock:

Е, ся като каза, че ме ухажваш леко се стреснАх - готова съм. :-o

Айде стига сме спамили хубавата тема, че ще ни се карат. :)
 
От: Произведено в Русия

Е, ся като каза, че ме ухажваш леко се стреснАх - готова съм. :-o

Айде стига сме спамили хубавата тема, че ще ни се карат. :)

Тя темата е развалена от много време, така че няма значение вече. :|
 
От: Произведено в Русия

Тя темата е развалена от много време, така че няма значение вече. :|

Да. Авторът избегА с писъци и ние сега се търкаляме сред останките, поругавайки така ценните артефакти, показващи несломимата мощ на матушка Россия. :lol:
 
От: Произведено в Русия

За тази Евровизия много глупости се изписаха и изговориха и като гледам нивото ми се плаче. И то без никой да си направи труда да прочете и да порови данните малко.

Първо това си е конкурс без награди. Идеята е да събира, а не да разделя европейците. Поне такава е била в началото. По същото време СССР и социалистическия блок си имаха Интервизия (подобен на Евровизия конкурс). Който по ясни причини оттече в канала. Социалистически страни лека по лека се прехвърлиха към Евровизия.

В момента говорим за разпространяване на западната култура и кинти.

Евровизия е най-гледаното не спортно събитие. Оная вечер се фукаха че се гледа то 400 милиона, но на сайта им пише 200 милиона и са изброени в коя държава, какъв процент от ТВ аудиторията го гледа. И повярвайте процентът е висок. Средно се движи около 40%. Следващото предаване обикновено събира 15% аудитория. Гледа се от тинейджъри, които рядко гледат ТВ и прочие постижения има в тази насока.

За справка Оскарите се гледат от 40 милиона в САЩ и от още 10-15 извън САЩ.

Та Евровизия е изключително популярен конкурс. Австралия, а и други не Европейски страни са поканени, защото конкурсът има висок рейтинг в тези държави. И след като има висок рейтинг, те самите проявява желание да участват и логично е защо да не ги поканим.


Та да не се чудите що Австралия участва, примерно.


Относно гласуването 50% от се определя от жури и 50% се определя от вот чрез СМСи на публиката - като нито журито, нито публиката имат право да гласуват за собствената си държава.


Всякакви теории за манипулиране на вота на зрителите са безпочвени защото въпреки че между Украйна и Русия има конфликт - двете държави си гласуват една за друга. Украинската публика дава на Русия първо място. А руската публика дава на Украйна второ място. Ако искаха да манипулират резултатите и двете страни можеха да ги намалят.



А иначе така наречените "политически" песни са в главите на хората търсещи конспирация. Не че няма политически закачки, но организаторите гледат да отговарят разумно на тях. Да казвам ли че руснаците са тея дето създават най-много проблеми, щото по навик все някой друг им е виновен - познато ви е - и при нас е така.


През 1974 година АББА (знаете коя е тази група) изпълнява и печели с песента Ватерло - (сигурно сте чували за битката при Ватерло, който не е да провери в Гугъла). И забележете за още по-голяма "гавра" диригентът излиза облечен като Наполеон. И няма грам официална реакция от Франция. Ако някой беше излязъл облечен като Сталин, предполагам Русия щеше да бомбардира Европа.


[video=youtube;3FsVeMz1F5c]https://www.youtube.com/watch?v=3FsVeMz1F5c[/video]



Има и още, ама ме мързи да пиша.
 
От: Произведено в Русия

Да, защото печеленето на конкурса от жена с брада въобще не беше политическо, нали. Пак нямаш връзка с реалността, както обикновено.
 
Re: От: Произведено в Русия

Да, защото печеленето на конкурса от жена с брада въобще не беше политическо, нали. Пак нямаш връзка с реалността, както обикновено.

И мученето на украинката е страхотна песен :D
 
От: Произведено в Русия

Да, защото печеленето на конкурса от жена с брада въобще не беше политическо, нали. Пак нямаш връзка с реалността, както обикновено.


Казах че ме мързи да пиша, а не че не съм подготвен.

Чиста политика си беше. Само че Путя и компания я направиха политика както може да се сетиш.

Тогава България не участва на конкурса и не гласува, не съм сигурен и дали го даваха по ТВ.


Но след като жената/мъжа с брадата се появява като участник - в Русия руските медии и политици почват много голяма кампания против него/нея с цел да я дискредитират. Масово се леят думи като еврогейове и прочие. Даже термина еврогей тогава е измислен и тогава е измислена доктрината в Русия за слабата и гейска Европа и как Русия не трябва да стане такава.

Съответно журитата в бившите страни от Източна Европа и бивши сателити на СССР и Русия я режат и не дават точки.

Зрителите обаче решават да накажат целия този цирк и Кончита Вурст е избрана за победител главно с гласовете на зрителите от Източна Европа.

Даже в Русия зрителите я нареждат на 3-то място - което показва, че точките от публиката не се манипулират, щото едно гласуване със СМСи към националните оператори, лесно може да бъде манипулирано от държавните органи.


:lol: :lol: :lol:


Е ти да видиш как са гласували различните държави - нас ни няма, щото не участваме тогава.

http://www.eurovision.tv/page/results?event=1893&voter=RU
 
От: Произведено в Русия

Кой въобще дава гаранция, че ти резултати са истински?

Нима ЛГТБИ не е политика на съюза? Нима не текат кампании против трансфобията? Пак нямаш връзка с реалността.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе