Пролетна промоция от суперхостинг

pepo_999

Well-Known Member
От: Пролетна промоция от суперхостинг

Супера тия проценти ги дава на кило. Мисля че в скоро време ще почнат да подаряват хостинг планове.
 
От: Пролетна промоция от суперхостинг

Кодът става ли за подновяване или е само за нови клиенти?
 
От: Пролетна промоция от суперхостинг

Чак пък на кило не са почнали да ги дават още но имат доволни разфасовки :)
 
Нещо по-гениално не се ли сетиха. Поливане на цвете? :)

Еми ще дават на килограм. Все пак има и овърселинг. ;)
 
От: Пролетна промоция от суперхостинг

Суперхостинг са супер, само ако сайтът ти не прави повече от 100-200 уникални посещения дневно :) Стават за сайтове на стари моми..
 
Re: От: Пролетна промоция от суперхостинг

Суперхостинг са супер, само ако сайтът ти не прави повече от 100-200 уникални посещения дневно :) Стават за сайтове на стари моми..

Да, и после дебелия план. :)

@elenka, играта е супер, ако си момиченце на 5 години. :)
 
От: Пролетна промоция от суперхостинг

Нищо им няма. И с няколко хиляди уникални на ден се справя. То зависи и от плана разбира се.
 
От: Re: От: Пролетна промоция от суперхостинг

Няма дебелия, мятат те директно на VPS-a, aко минеш 1500-2000
 
Re: От: Re: От: Пролетна промоция от суперхостинг

Няма дебелия, мятат те директно на VPS-a, aко минеш 1500-2000

Да, на един приятел така му го направиха. От план за 35 лева на месец, плес отиде на managed VPS за 95 лева. Как става тоя номер. :) Може, не знам, може да не съм прав, но малко му дойде на него като гръм от ясно небе. :)

Имат си параметри, които като достигнеш, минаваш на горен план, ама трябва и да има някаква нормална градация - от 35 лева скок на близо 100 лева си малко странно. Да не кажа нелогично. Иначе това е към зимната им промоция - ядеш жълт сняг. :)
 
От: Пролетна промоция от суперхостинг

Аз съм минавал 2000 и съм на план за пет лева.
 
От: Пролетна промоция от суперхостинг

Superhosting няма ли да отделят малко време на predpriemach-a, не малко хора от тук са им клиенти. Искаме по специално отношение както и отстъпки за нас !!! :roll:

П.С.: игрите на глада са ни ясни, искаме промо кодове ;)
 
От: Пролетна промоция от суперхостинг

Как по-специално отношение? Това да не ви е комунизма? :)
 
От: Пролетна промоция от суперхостинг

Преди няколко месеца, ако не се лъжа раздаваха тук във форума промо кодове - 30%
Защо не отново... :-o
 
Re: От: Пролетна промоция от суперхостинг

Как по-специално отношение? Това да не ви е комунизма? :)

Специално като за клиенти, който помпат анкетата тук и питат за промоции и кодове, за да може утре пак да гласуват и като някой пита тук да кажат, че са доволни от тях.

Не се нарича комунизъм, а фирмена стратегия, която маркетинга им проспива. :)
 
Re: От: Пролетна промоция от суперхостинг

Супера тия проценти ги дава на кило. Мисля че в скоро време ще почнат да подаряват хостинг планове.

Подаряваш викаш. Хмм. Дай боже...че няма къде да хостна сайта си писан на Дримуивър през далечната 2008-ма. :)

Майтапа на страна, но нещо не им се чува гласа.
 

Горе