Промени в Google Image

YavorM

New Member
A faster image search
People looking for images on Google often want to browse through many images, looking both at the images and their metadata (detailed information about the images). Based on feedback from both users and webmasters, we redesigned Google Images to provide a better search experience. In the next few days, you’ll see image results displayed in an inline panel so it’s faster, more beautiful, and more reliable. You will be able to quickly flip through a set of images by using the keyboard. If you want to go back to browsing other search results, just scroll down and pick up right where you left off.
http://googlewebmastercentral.blogspot.com/2013/01/faster-image-search.html

Незнам дали сте забелязали новите промени в Google Image. Вече не се зареждат сайтовете във фонов режим.

new google image.jpg
 
Последно редактирано:
От: Промени в Google Image

Защо ли си мисля, че трафика към сайтовете ни ще падне. Супер се издразних като видях тази новост при снимките. По този начин гъгъл ще краде трафика ни. Не стига, че го направиха първо да зареждат сайтовете ни във фонов режим, ами сега и изобщо да не зареждат. Ми направо да ни назначат на договор в гугъл. Май ще трябва да се слага някакъв код, който да не позволява такова отваряне на снимките ни. Преди бях гледал някъде нещо по темата.
 
От: Промени в Google Image

Нещата отиват на зле, надявам се от някъде да се появи някакъв хак, чук че имало начин да се оправи но не ми казаха как?
 
От: Промени в Google Image

Някой има ли яснота по този въпрос защото наистина е важен и касае почти всички блогове? Може да ми се смеете, но нещата са сериозно и има хора които смятат да забранят на гугъл бота достъп до снимките им.
 
От: Промени в Google Image

Язък за оптимизацията на снимките. Трафика от снимки определено е много надолу :(

п.с Много интересно тази тема не се радва на популярност. Чак съм учуден.
 
От: Промени в Google Image

При мен не е огромен, но се усеща. Абе тея още някоя простотия няма ли да измислят вече? Имам чувството, че боко тиквата ги ръководи.
 
От: Промени в Google Image

Ще се усети преди няколко дена имахме трафик от снимки 1200 сега са само 200!
 
От: Промени в Google Image

Гледам във форума на Google много реват. Явно не е стигнало още до навсякъде. Дано го оправят или намерят някакво решение, че иначе кофти.
 
От: Промени в Google Image

То и за зооградината ревяхме ама никой не ни чу.
 

Горе