Промени ми се подредбата на блога в началната страница, някой да помогне?

Kortes

Active Member
Привет, не знам как точно се получи но изгледа на начална страница се промени. Когато влезем в други страници се оправя ... абе вижте го най добре nolovernotrouble.blogspot , благодаря предварително.
 
От: Промени ми се подредбата на блога в началната страница, някой да помогне?

предполагам искаш да ти излизат популярните публикации и страницата във FB вдясно до постовете. това можеш да го оправиш през layout, просто хващаш widget-a и го провлачваш там, където искаш да ти излиза.
 
От: Промени ми се подредбата на блога в началната страница, някой да помогне?

опитах така отново, всъщност от 2 дена опитвам всякакви варианти и не мога да го оправя. Може би ще се наложи да сменя темплейта, не знам :(
 
От: Промени ми се подредбата на блога в началната страница, някой да помогне?

така като гледам sidebar-a ти е сложен най-отдолу от тия дето са разработвали темата (или по друга причина се е изместил там). намери кода на този елемент sidebar-wrapper в HTML-a и го сложи на съответното място, където искаш да ти излиза. ако си нямаш понятие от HTML, и не става през layout, най-добре намери подходяща тема.
 
От: Промени ми се подредбата на блога в началната страница, някой да помогне?

през layout не става, а HTML не съм го пипал. Ще опитам още малко и ако ли не сменям темата. Благодаря ти.
 
От: Промени ми се подредбата на блога в началната страница, някой да помогне?

ако искаш прати ми линк към темата, там откъдето си я дръпнал, че ми стана интересно защо sidebar-a е най отдолу. ще видя ако може да се оправи, ще ти пратя инструкции
 

Горе