Промокод за споделен хостинг.

FLABAR

Member
Здравейте Банда.., Темата не е с цел реклама и моля имайте предвид, че нямам общо с фирмата която ще Ви представя. Главната цел на тази тема е да Ви споделя мнението си за фирмата, която реших да тествам и да използвм за хостинг на някои моии проекти, също така да вметна, че можете да използвате определена услуга безплатно (нещо като тест) с промокод, който е генериран специално за потребителите на предприемач, 100%free ,Този код е генерирн специално за вас. Та.. Става въпрос за услугата SSD споделен хостинг, която е със следните характеристики:

LiteSpeed уеб сървър:
Неограничено процесорно време.
Неограничен брой inodes.
Неограничен брой паркирани домейни.
Неограничен брой поддомейни.
Неограничен брой FTP акаунти.
Неограничен брой мейл пощи.
Неограничен трафик cPanel контролен панел 10GB SSD дисково пространство 3 addon домейни Безплатен SSL от Let's Encrypt Ежедневен backup PHP 5.X и 7.X CDN by CloudFlare DDoS защита от Volility Безплатен трансфер от друг доставчик Softaculous инсталатор HTTP/2 протокол 24х7 техническа поддръжка.

Прикачам линк за повече информация -->> 24Data.bg

Отзив: Изключително съм доволен от услугата, като uptime и поддръжка, сайтовете ми зарежда доста бързо (справката е от gtmetrix).
Можете да изпробвате услугата и да споделите мнения, които предполагам ще стигнат до когото трябва.
 
Последно редактирано:
24data.bg е сравнително нова русенска хостинг компания която се опитва да пусне по пързалката клиентите си.
Днес им тествах услугите и се оказа че всичките им услуги се хостват на един единствен сървър който е колокиран в Нетерра.

Собственика е от Русе а съпорт и продажби са двама които са някъде из България и си работят от вкъщи.

Имат един единствен сървър но пак им тежи да си платят лиценза на cPanel и буквално използват нулирана версия защото пробният им период е изтекъл на 21.04.2020г.
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Sky
Да не би да намекваш че правят нещо лошо?
 
За това с хостинг не се експериментира а се залага на провереното.
 
Да не би да намекваш че правят нещо лошо?
Друсаш ли се ? Или наистина за тебе е нормално хостинг компания с нулиран сипанел лиценз ?
 
Тези типове наистина или са много кухи или се опитват да си чукат късмета във въздуха...

Изминаха повече от 10 дена откакто писах в форума че пробният им период е свършил месец преди това и сега просто направих една проверка на нейм сървъра им и се оказа че още не са си купили лиценз.

ns3.wherehost.eu - това дори не е неймсървър а просто под домейн насочен към IP адреса на уеб сайта им.
ns4.wherehost.eu

Реших да се полигавя с въпросният мега умен управител Даниел Димитров като му писах в чата да дойде за да му дам пари да си плати лиценза но реши че трябва да ме блокира без да ми отговори.
 
ЩО за хостинг е това? Да пишеш на шефа да му дадеш пари, за да си плати лиценза? За контролния ли панел или? Не разбрах, но то няма значение, за всичко е странно. :)

Не искам да звуча грубо, но да си в този бизнес и да си сериозен е трудно, гледайки какво се печели от човек, особено като почне да залива пазара с промо кодове и не знам си какви 100 в едно промоции. В един момент, а той идва, тегли чертата и както види резултата малко се обезверява. Имам преки наблюдения.
 
ЩО за хостинг е това? Да пишеш на шефа да му дадеш пари, за да си плати лиценза? За контролния ли панел или? Не разбрах, но то няма значение, за всичко е странно. :)

Не искам да звуча грубо, но да си в този бизнес и да си сериозен е трудно, гледайки какво се печели от човек, особено като почне да залива пазара с промо кодове и не знам си какви 100 в едно промоции. В един момент, а той идва, тегли чертата и както види резултата малко се обезверява. Имам преки наблюдения.

Намерих компанията на 26.05.2020 и както винаги първата ми работа е да погледна общите условия и да погледна данните в търговския регистър и след като видях че е русенска компания и реших да се свържа с тях чрез чата им за да науча повече за тях и да поискам да ми дадат пробен акаунт за 2 часа.

След като ми дадоха акаунт разбрах че са взели пробен лиценз за cPanel и CloudLinux и след като е изтекъл въобще не са си направили труда да го подновяват а просто са кракнали всичко.

Вчера се свързах въпросният управител "Даниел Димитров" и му казах че съм напълно съгласен да му дам начален капитал за да работи напълно легално единственото условие беше да дойде в домът ми защото на 01.06.2020 влязох в България и трябва да престоя 14 дневна карантина.

По религия съм мюсолманин т.е мюсли но по разум и възприемане съм гражданин на света и тези 1000лв дето щях да му ги дам просто щяха да ми се напишат на сметката като едно добро дело но тъпака реши да се направи на интересен и ме блокира.
 
Аз мюслито го обичам с мляко и тоя млечния шоколад в синята евтина хартийка.
 
Извинявай за въпроса, но толкова ли сее свършиха хостингите, че се допря до този. Не искам да ме разбират погрешно от хостинга, но как точно ги изрови? :) Аз лично не съм попадал на каквото и да е тяхно. Всеки може да предложи нещо фри, въпросът е до кога ще устиска да е така? Аз лично не виждам бизнес логика да са ниски цените, да е, не дай си Боже с код безплатно, и накрая да вляза в панела и да видя всичко налично като приложения и удобства. Да не говорим за съпорта. ;) С ниски цени се чудя как се плащат добри заплати за специалисти. Да, може да се поеме някаква набутвация от страна на бизнеса за няколко месеца, ама пък постоянно, не разбирам как точно печели. ;)
 
Извинявай за въпроса, но толкова ли сее свършиха хостингите, че се допря до този. Не искам да ме разбират погрешно от хостинга, но как точно ги изрови? :) Аз лично не съм попадал на каквото и да е тяхно. Всеки може да предложи нещо фри, въпросът е до кога ще устиска да е така? Аз лично не виждам бизнес логика да са ниски цените, да е, не дай си Боже с код безплатно, и накрая да вляза в панела и да видя всичко налично като приложения и удобства. Да не говорим за съпорта. ;) С ниски цени се чудя как се плащат добри заплати за специалисти. Да, може да се поеме някаква набутвация от страна на бизнеса за няколко месеца, ама пък постоянно, не разбирам как точно печели. ;)
Невъзможно е да печелят с тези цени и тази технология която използват.

Попаднах на тях от тази тема и ми събуди интереса :D
 

Горе