Промокод Godaddy .com домейн - 1.49$

Ivo94

Well-Known Member
Промокодът е валиден за нови домейни, които се плащат само с кредитна/дебитна карта. Има допълнителна такса от 0.18 Plus ICANN fee . Ето го и кода - cjcrmn149s
Внимавайте когато регистрирате какъвто и да било домейн. Проверете дали опцията Ви е за една година, защото в някои акаунти до колкото разбрах излиза за 2 години, като втората е на по-висока цена.
Споделете дали е сработил при вас.
 
От: Промокод Godaddy .com домейн - 1.49$

Работи,
тествах и взех 1 домейн.
Взех си го за 1 година, което е добре, че при други промоции искаха да взимаш домейните за 2г.
 
От: Промокод Godaddy .com домейн - 1.49$

Работи,
тествах и взех 1 домейн.
Взех си го за 1 година, което е добре, че при други промоции искаха да взимаш домейните за 2г.
Радвам се, че е сработил :) успех ;)
 
От: Промокод Godaddy .com домейн - 1.49$

Току що и аз си поръчах. От 8 евро ми го свали на 2, но ми изписва - .COM Domain Name Registration - 1 Year (recurring)
******.com

1 domain(s)

1 Year(s)

€1.33
но само не ми е ясно какво е това (повтарящ се) ? Иначе ти благодаря Иво!
 
От: Промокод Godaddy .com домейн - 1.49$

Ами не знам какво точно ти излиза в панела им, сподели какво се случва ако го регнеш
 
От: Промокод Godaddy .com домейн - 1.49$

Току що и аз си поръчах. От 8 евро ми го свали на 2, но ми изписва - .COM Domain Name Registration - 1 Year (recurring)
******.com

1 domain(s)

1 Year(s)

€1.33
но само не ми е ясно какво е това (повтарящ се) ? Иначе ти благодаря Иво!

Това значи, че домейнът ти ще бъде автоматично подновен след като изтече периодът му на регистрация. Ако не искаш това да е така, виж си настройките на този домейн в акаунта си и дали може да изключиш подновяването (най-вероятно не).
 
От: Промокод Godaddy .com домейн - 1.49$

Моля, внимавайте много преди да потвърдите поръчката си
 
От: Промокод Godaddy .com домейн - 1.49$

Здравейте, този код става ли за много домейни от един клиент или има ограничение 1 домейн за клиент? Благодаря
 
От: Промокод Godaddy .com домейн - 1.49$

Ами пробваш, при всеки е различно :) успех
 

Горе