Промопазар - онлайн магазин

AnTrakS

Member
Колеги, може ли да дадете няколко мнения за сайта/магазина? И съответно ако имате някакви препоръки :)?

Благодаря!

http://www.promopazar.bg/
 
От: Промопазар - онлайн магазин

Изглежда доста добре. Харесвам подобни изчистени дизайни. Наподобяването в логото с това на Техномаркет умишлено ли е?
Аз бих сменил цвета на "поръчай", защото се налага да се огледаш къде е в първият момент, а след това и да прочетеш.
 
От: Промопазар - онлайн магазин

Препоръки - оправете мета описанията и на началната страница (Shop powered by PrestaShop е много мило, но и ужасно) и на всеки един продукт. Добавете текстове към продуктите. Сложете текст на началната страница, който да казва за какво иден на реч в сайта.
 
От: Промопазар - онлайн магазин

Сигурно мога да напиша много неща.. доста съм се ровил но и още имам да уча та колега, аз ти ги казах и по - скайп, но ето и тук.

Добави опцията да правят поръчка като гост! ( нека да им е лесно )
Махни ги тея 5 стъпки до поръчка, направи всичко да е на 1 страница ( имаш опция в престата - тествай я )
Малко са ми хвърчащи колоните с модулите, но това е чисто от дизайн - не е толкова важно.
Направи нещо като бърза поръчка, нещо което да въведат само максимално кратки данни, нещо от рода ( при мен е ( Име/телефон/адрес/ send ) ) - да ли работи - ДА
Друго - изключи всички ненужни модули, ако искаш събере малко хора, питай ги.. кое използват защо.. ама истината е колеги, всеки иска максимално лесно да поръча, да получи стоката с максимално ниска ( безплатна доставка ) и тя да е това което сте писали, че е .. всичко друго е ..боза
мм модула с звездичките..- не струва
коментари в продуктите - не струват и те :) или как да кажа, не са ефективни

ммм за сега е това, менюто е добро с време като се изчистят някой работи и .. ще усетите сами на къде е най добре да се движите.

Тези неща които написах са лично мнение, отговорността и магазина е твой, ти си боса :) ти решаваш кое да правиш и т.н
 
От: Промопазар - онлайн магазин

Готин е. Поздравления.
Може би нещата като цена, бутон поръчай, начин за доставка и плащане и условия за гаранционен срок трябва да изпъкват повече.
Така ще елиминираш много въпроси и лутания и ще подобриш конверсията.
Успехи!
 
От: Промопазар - онлайн магазин

Благодаря Ви! Поиграх си малко с нещата, които всички описахте и мисля, че стана доста добре :)
 
От: Промопазар - онлайн магазин

Още някой да си даде мнението ???

Ето промените вече:
(пример) http://www.promopazar.bg/dslr-fotoa...5mm-vrcf-eu05-bagtoshiba-sd-8gb-class-10.html
1. Meta descriptiona - Short description от продукта + името на продукта(ОГЛЕДАЛНО-РЕФЛЕКСЕН ФОТОАПАРАТ NIKON D3100 BODY+18-105MM VR+CF-EU05 BAG+TOSHIBA SD 8GB CLASS 10)
2. Meta keywords - Името на продукта + категориите, в които е, с малки букви, разделени със запетаи(nikon,d3100,body18105mm,vrcfeu05,bagtoshiba,Промоционални продукти,dslr Фотоапарати)
3. Малко по-готини бутони за поръчка, поръчка на кредит и добавяне в количката
4. Събрах цена, количество, стара цена - ако има, бутона "Добави в количка" в един отделен "блок" :D Трябва само да дооправя за Гаранцията и условията за доставка.
5. (пример) http://www.promopazar.bg/178-promocii вече списъка е т.нар. "grid", не е "list". Ако някой се интересува как се прави за Presta 1.4 - нека да пише :)

Благодаря! :))
 
От: Промопазар - онлайн магазин

При мен - резолюция 1280/960, когато има трети ред текст в "препоръчани", третия ред се застъпва с цените.
Оправи си цените:
Избягвай ръбести цифри като 5 и 7, а пък за 4 да не говорим.
Каква е тази цена 101 лева? Ако трябва да има стотица, иди на 106-8-9. Иначе 99 или 98.
Това ™, дето е най-долу, имаш ли документ за него?
Сложи и GSM номер в "Контакти".
В /sitemap падащите менюта се застъпват. Всъщност навсякъде се застъпват.
 
От: Промопазар - онлайн магазин

Много светло е , дразнещо е поне за мен.Не се вижда къде почват и свършват боксовете,текста също и линковете
 

Горе