Промоции до края на януари месец!Създаване на сайтове от www.mediamasters.bg

mediamasters.bg

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, уеб студио www.mediamasters.bg предлага промоционални цени до края на януари месец.

Ние сме екип от млади, творчески настроени маркетинг специалисти, програмисти, SEO специалисти и дизайнери, обединени в невероятен екип от специалисти в бранша. Процесът ни на работа гарантира качество за крайния резултат. Основната ни цел за всеки един от нашите клиенти е създаването на качествен и ефективен уеб сайт, който носи печалби на собственика си.

При нас може да се възползвате от следните услуги:

*Изработка на уеб сайтове

*Изработка на онлайн-магазини

*Оптимизация за търсещи машини (SEO)

*Уеб дизайн

*Графичен дизайн

*Дизайн на рекламни материали

...както и поддръжка на сайтове , създаване на модули и различни CMS.

С уважение,
Екипът на MediaMasters.bg
 
От: Промоции до края на януари месец!Създаване на сайтове от www.mediamasters.bg

А къде мога да видя цени?
 
От: Промоции до края на януари месец!Създаване на сайтове от www.mediamasters.bg

Промоция без нито една цена никъде? Значи ако пусна запитване за изработка на сайт и вие ми дадете някаква цифра, аз трябва да приема, че съм ударил джакпота и тя е промоционална? :)

Интересен метод сте избрали :)

Успех все пак, дано намерите клиенти!
 
От: Промоции до края на януари месец!Създаване на сайтове от www.mediamasters.bg

Здравейте, цените са индивидуални за всеки проект. Не правим шаблонни сайтове, за да можем да определим точна цена. Сумата варира, като от значение е дали сайта е статичен или динамичен, има ли изисквания за специални модули, мащаба на сайта, дизайна, срока за изпълнение и още фактори. Може да дадете конкретно запитване и ще ви изготвим оферта.
 
От: Промоции до края на януари месец!Създаване на сайтове от www.mediamasters.bg

Не че се дърпам ама за да има промоция като отстъпки или различна ценова политика за даден период е добре се каже, колко е спрямо фискираните услуги. Ако е индивидуално всичко няма как се разбере дали има промоция.
Така поднесе на мен по ми се струва на промотиране на услуга, от колкото друго!
 
От: Промоции до края на януари месец!Създаване на сайтове от www.mediamasters.bg

Отстъпката е в размер на 15%. от фиксираните цени, които въпреки това си остават индивидуални за всеки проект. При конкретно запитване, ще може да разберете какви са фиксираните цени.
 

Горе